sobota 17.01.2015

XXX PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW ZA ROK 2014

16 stycznia 2015 roku w Publicznej Szkole Podstawowej 3 w Grodkowie uroczyste podsumowanie XXX Plebiscytu na Nalepszego Sportowca Województwa Opolskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. Swoją obecnością zaszczyciła nas Opolska Kurator Oświaty    i inni przedstawiciele wladz samorządowych oraz wybitni sportowcy.

SZKOŁA PODSTAWOWA                                        GIMNAZJUM

1. Bartosz Gałązka – PSP 1 Głubczyce                 1. Michał Welke – PG 1 Kędzierzyn-Koźle
Badminton                                                                      Lekkoatletyka
2. Jakub Adamczyk – SP 4 Namysłów                2. Mateusz Dychus – ZS 1 OS Brzeg
Lekkoatletyka                                                               Piłka nożna
3. Marcelina Migoń – PSP 3 Grodków                3. Justyna Łysiak – PG 1 Kluczbork
Piłka ręczna, Koszykówka                                    Siatkówka
4. Kamila Stachera – ZS 1 OS Brzeg                    4. Anna Bioły – PG 1 Olesno
Lekkoatletyka, Piłka nożna                                  Lekkoatletyka
5. Klaudia Homa – ZS 1 OS Brzeg                         5. Julia Wójcik – ZS Chróścice
Piłka nożna                                                                     Tenis stołowy
6. Martyna Tarnowska – SP 1 Nysa                      6. Marta Stasica – PG Łambinowice
Lekkoatletyka                                                                Unihokej, Piłka nożna
7. Aleksandra Kwarta – PSP 3 Grodków           7. Marcel Chodura – PG 1 Olesno
Piłka ręczna                                                                    Lekkostletyka
8. Filip Pawłowski – SP 4 Namysłów                   8. Piotr Pakosz – PG Komorno
Lekkoatletyka                                                                 Lekkoatletyka
9. Marta Ligocka – SP 1 Nysa                                    9. Natalia Koptoń – PG 5 Kędzierzyn-Koźle
Lekkoatletyka                                                                 Lekkoatletyka
10. Alicja Grzejszczak – ZSS 1 Krapkowice      10. Jakub Gireń – PG 1 Strzelce Opolskie
Piłka ręczna, Lekkoatletyka                                  Badminton 

ZDJĘCIA

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole