Komunikaty
IGRZYSKA DZIECI
______________________________________________________________________________________________
KOMUNIKAT 27/2023-24
Koszykówka > dziewczęta
BRZEG – 10.04.2024
Hala Sportowa I LO / ul. Jana Pawła
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
PSP 6 Brzeg / PSP 8 Brzeg
PSP 1 Prudnik / PSP 3 Prudnik
OKNO SRS
04.04.2024 > 8,00
08.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR – Dariusz Żak – 792 474 982
______________________________________________________________________________________________
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
KOMUNIKAT 16/2023-24
Koszykówka > chłopcy
GRUPA B
PRUDNIK– 22.03.2024
Hala Sportowa MOSiR / ul. Łucznicza 1
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
PRUDNIK II / K-KOŹLE
NYSA / NAMYSŁÓW
OKNO SRS
16.03.2024 > 8,00
20.03.2024 > 22,00
KOORDYNATOR – Łukasz Scholz – 530 323 938
________________________________________________
KOMUNIKAT 18/2023-24
Koszykówka > chłopcy
OPOLE – 25.03.2024
Hala Sportowa TOYOTA PARK / ul. Oleska 70
Weryfikacja > 9,30 – 9,50 / Rozpoczęcie > 9,55
UCZESTNICY
PSP 21 Opole / SP 1 Niemodlin
PSP 2 Zdzieszowice /
OKNO SRS
19.03.2024 > 8,00
23.03.2024 > 22,00
KOORDYNATOR – Aleksandra Kyzioł – 602 478 719
________________________________________________
KOMUNIKAT 19/2023-24
Koszykówka > chłopcy
BRZEG – 27.03.2024
Hala Sportowa MOSiR / ul. Oławska 2
Weryfikacja > 9,30 – 9,45 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
PSP 5 Brzeg / PSP 2 Kluczbork
PSP 3 Prudnik / PSP 4 Strzelce Opolskie
OKNO SRS
21.03.2024 > 8,00
25.03.2024 > 22,00
KOORDYNATOR – Małgorzata Kubiak – 530 323 938
LICELIADA
_____________________________________________________________
KOMUNIKAT 13/2023-24
Siatkówka – chłopcy
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 22.03.2024
Hala Sportowa MOSR Śródmieście / Al. Jana Pawła II 29
Weryfikacja > 9,00 – 9,45 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
II LO K-Koźle / ZSP Praszka
ZSiPO Nysa / ZSTiO K-Koźle
OKNO SRS
16.03.2024 > 8,00
20.03.2024 > 22,00
KOORDYNATOR – Zbigniew Urych – 604 932 043
_________________________________________________
KOMUNIKAT 14/2023-24
Siatkówka – dziewczęta
OPOLE – 26.03.2024
Hala Sportowa TOYOTA PARK / ul. Oleska 70
Weryfikacja > 9,00 – 9,30 / Rozpoczęcie > 9,45
UCZESTNICY
PLO IX Opole / ZSO Kluczbork
PLO II Opole / ZSiPO Nysa
OKNO SRS
20.03.2024 > 8,00
24.03.2024 > 22,00
KOORDYNATOR – Leszek Jaremkowski – 501 363 401
_________________________________________________
KOMUNIKAT 16/2023-24
Piłka Nożna – chłopcy
GRUPA A
GŁUBCZYCE – 27.03.2024
Boisko sportowe / ul. Kochanowskiego 31
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
GŁUBCZYCE / NYSA
K-KOŹLE / STRZELCE OP.
OKNO SRS
21.03.2024 > 8,00
25.03.2024 > 22,00
KOORDYNATOR – Piotr Naumczyk – 696 034 599
GRUPA B
OPOLE– 25.03.2024
Boisko sportowe TOYOTA PARK / ul. Oleska 70
Weryfikacja > 9,00 / Rozpoczęcie > 9,45
UCZESTNICY
OPOLE-m / OPOLE-z
KRAPKOWICE
OKNO SRS
19.03.2024 > 8,00
23.03.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –Leszek Jaremkowski – 501 363 401
GRUPA C
KRAPKOWICE – 25.03.2024
Boisko sportowe przy krytej pływalni DELFIN / ul. Wrzosów 2
Weryfikacja > 9,30 – 9,45 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
KRAPKOWICE / KLUCZBORK
NAMYSŁÓW / OPOLE-m
OKNO SRS
19.03.2024 > 8,00
23.03.2024 > 22,00
KOORDYNATOR – Łukasz Bordak -663 197 012
GRUPA D
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 25.03.2024
Boisko sportowe MOSiR / ul. Skarbowa 2 (koło kina Twierdza)
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
K-KOŹLE / GŁUBCZYCE II
BRZEG / PRUDNIK
OKNO SRS
19.03.2024 > 8,00
23.03.2024 > 22,00
KOORDYNATOR – Zbigniew Urych – 604 932 043
_________________________________________________
KOMUNIKAT 17/2023-24
Piłka Nożna – dziewczęta
GRUPA A
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 27.03.2024
Boisko sportowe MOSiR / ul. Skarbowa 2 (koło kina Twierdza)
Weryfikacja > 9,30 – 9,45 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
K-KOŹLE / PRUDNIK II
STRZELCE / OPOLE-z
OKNO SRS
21.03.2024 > 8,00
25.03.2024 > 22,00
KOORDYNATOR – Zbigniew Urych – 604 932 043
GRUPA B
PRUDNIK– 27.03.2024
Orlik Starostwo Powiatowe / ul. Kościuszki 76
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
PRUDNIK / K-KOŹLE II
GŁUBCZYCE / KRAPKOWICE
OKNO SRS
21.03.2024 > 8,00
25.03.2024 > 22,00
KOORDYNATOR – Łukasz Scholz – 660 247 391
GRUPA C
OPOLE– 27.03.2024
Boisko sportowe TOYOTA PARK / ul. Oleska 70
Weryfikacja > 9,00 / Rozpoczęcie > 9,45
UCZESTNICY
OPOLE-m / BRZEG II
OLESNO / KLUCZBORK
OKNO SRS
21.03.2024 > 8,00
25.03.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –Leszek Jaremkowski – 501 363 401
GRUPA D
BRZEG – 27.03.2024
Stadion miejski MOSiR / ul. Sportowa 1 (wejście od ulicy Kusocińskiego)
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
BRZEG / OPOLE-m II
NAMYSŁÓW / NYSA
OKNO SRS
21.03.2024 > 8,00
25.03.2024 > 22,00
KOORDYNATOR – Przemysław Kiełtyka– 602 743 259
__________________________________________________
KOMUNIKAT 18/2023-24
Tenis Stołowy Drużynowy > dziewczęta/chłopcy
NYSA– 10.04.2024
Hala Sportowa ZSiPO / ul. Rodziewiczówny 1
Weryfikacja > 9,30 – 9,45 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
Dziewczęta
Olesno / Nysa / Kluczbork / K-Koźle
Chłopcy
Opole-m / Nysa / K-Koźle / Olesno
OKNO SRS
04.04.2024 > 8,00
08.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR – Bogusław Kurczak – 577 398 636
__________________________________________________
KOMUNIKAT 19/2023-24
Piłka Ręczna > dziewczęta
TUŁOWICE– 08.04.2024
Hala Sportowa PSP / ul. Porcelanowa 20
Weryfikacja > 9,30 – 9,45 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
ZS Tułowice / ZSEk Opole
ZSZ Opole / ZSiPO Nysa
OKNO SRS
02.04.2024 > 8,00
06.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR – Adam Pestka – 609 551 252
_________________________________________________
KOMUNIKAT 20/2023-24
Piłka Ręczna > chłopcy
OPOLE – 12.04.2024
Hala Sportowa TOYOTA PARK / ul. Oleska 70
Weryfikacja > 9,00 / Rozpoczęcie > 9,30
UCZESTNICY
PLO IX Opole / ZSZ 1 Brzeg
ZSP Grodków / LO Strzelce Opolskie
OKNO SRS
06.04.2024 > 8,00
10.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR –Leszek Jaremkowski – 501 363 401
_________________________________________________
KOMUNIKAT 21/2023-24
Koszykówka > dziewczęta
NYSA – 09.04.2024
Hala Sportowa DLH / ul. św. Piotra 1 A
Weryfikacja > 9,30 / Rozpoczęcie > 10,00
UCZESTNICY
I LO Nysa / II LO Brzeg
ZSE Brzeg / LO Strzelce Opolskie
OKNO SRS
03.04.2024 > 8,00
07.04.2024 > 22,00
KOORDYNATOR – Janusz Szura – 600 202 833