Sztafetowe Biegi Przełajowe/DZ
NAMYSŁÓW – 10.10.2019 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Sztafetowe Biegi Przełajowe/CH
NAMYSŁÓW – 10.10.2019 – TUTAJ


Halowa Piłka Nożna/DZ
BRZEG – 28.11.2019 – TUTAJ

PHOTOTUTAJ
Półfinał A
BRZEG – 14.11.2019 – TUTAJ

Półfinał B
PRUDNIK – 14.11.2019 – TUTAJ

Półfinał C
WOŁCZYN – 14.11.2019 – TUTAJ

Półfinał D
NAMYSŁÓW – 14.11.2019 – TUTAJ


Halowa Piłka Nożna/CH
KORFANTÓW – 26.11.2019 – TUTAJ

PHOTOTUTAJ
Półfinał A
OPOLE – 15.11.2019 – TUTAJ

Półfinał B
NAMYSŁÓW – 15.11.2019 – TUTAJ

Półfinał C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 15.11.2019 – TUTAJ

Półfinał D
KLUCZBORK – 15.11.2019 – TUTAJ


Unihokej/DZ
NIEMODLIN – 04.12.2019 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ

Półfinał A
NIEMODLIN – 27.11.2019 – TUTAJ

Półfinał B
KOMPRACHCICE – 27.11.2019 – TUTAJ


Unihokej /CH
NIEMODLIN – 05.12.2019 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Półfinał A
NIEMODLIN – 28.11.2019 – TUTAJ
Półfinał B
KOMPRACHCICE – 28.11.2019 – TUTAJ


Koszykówka(3×3) / DZ
BRZEG – 10.12.2019 – TUTAJ

PHOTOTUTAJ
Półfinał A
WOŁCZYN – 05.12.2019 – TUTAJ

Półfinał B
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 05.12.2019 – TUTAJ

Półfinał C
DĄBROWA – 04.12.2019 – TUTAJ

Półfinał D
PRUDNIK – 06.12.2019 – TUTAJ


Koszykówka(3×3) / CH
NIEMODLIN – 12.12.2019 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Półfinał A
WOŁCZYN – 05.12.2019 – TUTAJ
Półfinał C
NIEMODLIN – 05.12.2019 – TUTAJ
Półfinał D
PRUDNIK – 06.12.2019 – TUTAJ


Badminton DZ
GŁUBCZYCE – 12.12.2019 – TUTAJ
Badminton CH
GŁUBCZYCE – 12.12.2019 – TUTAJ


Szachy
OPOLE – 16.12.2019 – TUTAJ

Półfinał A
OPOLE – 05.12.2019 – TUTAJ
Półfinał B
OPOLE – 06.12.2019 – TUTAJ


Tenis Stołowy Drużynowy DZ
GORZÓW ŚLĄSKI – 17.12.2019 – TUTAJ
Tenis Stołowy Drużynowy CH
GORZÓW ŚLĄSKI – 17.12.2019 – TUTAJ


Piłka Ręczna DZ
GRODKÓW – 20.01.2020 – TUTAJ

PHOTOTUTAJ
Półfinał A
GRODKÓW – 15.01.2020 – TUTAJ

Półfinał B
KRAPKOWICE – 15.01.2020 – TUTAJ

Półfinał C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 15.01.2020 – TUTAJ

Półfinał D
BRZEG – 15.01.2020 – TUTAJ


Piłka Ręczna CH
GRODKÓW – 23.01.2020 – TUTAJ

PHOTOTUTAJ
Półfinał A
GRODKÓW – 16.01.2020 – TUTAJ

Półfinał B
BRZEG – 16.01.2020 – TUTAJ

Półfinał C
KOLONOWSKIE – 16.01.2020 – TUTAJ

Półfinał D
TARNÓW OPOLSKI – 16.01.2020 – TUTAJ


Koszykówka DZ
Półfinał A
BRZEG – 26.02.2020 – TUTAJ
Półfinał B
Półfinał C
Półfinał D


 

 

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole