OGÓLNOPOLSKIE


Sztafetowe Biegi Przełajowe
OLECKO – 25>26.10.2021 – TUTAJ
———————————————————
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SPORTU SZKOLNEGO
Szachy Drużynowe
POKRZYWNA – 29.05. – 01.06.2022 – TUTAJ


Festiwal sztafet
OPOLE – 06.10.2021 – TUTAJ


Sztafetowe Biegi Przełajowe
NAMYSŁÓW – 12.10.2021 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Unihokej / DZ
NIEMODLIN – 28.10.2021 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Unihokej / CH
NIEMODLIN – 29.10.2021 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Halowa Piłka Nożna / DZ
Mecz o I – II miejsce
BRZEG – 18.11.2021 – TUTAJ
Mecz o III – IV miejsce
ŁĄCZNIK – 29.11.2021 – TUTAJ
PHOTO TUTAJ
Grupa A
BRZEG – 04.11.2021 – TUTAJ
Grupa B
TURAWA – 04.11.2021 – TUTAJ
Grupa C
KLUCZBORK – 04.11.2021 – TUTAJ
Grupa D
PRASZKA – 04.11.2021 – TUTAJ


Halowa Piłka nożna / CH
BRANICE – 19.11.2021 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ

Grupa A
NYSA – 05.11.2021 – TUTAJ
Grupa B
PRUDNIK – 05.11.2021 – TUTAJ
Grupa C
KARŁOWICE – 05.11.2021 – TUTAJ
Grupa D
KRAPKOWICE – 05.11.2021 – TUTAJ


Szachy
OPOLE – 14.12.2021 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Grupa A
OPOLE – 16.11.2021 – TUTAJ
Grupa B
OPOLE – 23.11.2021 – TUTAJ


Piłka Ręczna / DZ
GRODKÓW – 25.02.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Grupa A
GRODKÓW – 19.01.2022 – TUTAJ
Grupa B
OTMUCHÓW – 25.01.2022 – TUTAJ


Piłka Ręczna / CH
OPOLE – 02.03.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Grupa A
OPOLE – 26.01.2022 – TUTAJ
Grupa B
GRODKÓW – 20.02.2022 – TUTAJ


Badminton / DZ>CH
GŁUBCZYCE – 09.12.2021 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Tenis Stołowy Indywidualny / DZ + CH
TURAWA – 25.02.2022 – TUTAJ


Koszykówka / DZ
BRZEG – 30.03.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ

GRUPA A
BRZEG – 16.03.2022 – TUTAJ

GRUPA B
PRUDNIK – 16.03.2022 – TUTAJ

GRUPA C
STRZELCE OPOLSKIE – 16.03.2022 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 16.03.2022 – TUTAJ


Koszykówka / CH
NIEMODLIN -13.04.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
GRUPA A
NIEMODLIN – 23.03.2022 – TUTAJ

GRUPA B
PRUDNIK – 18.03.2022 – TUTAJ

GRUPA C
PRUDNIK – 23.03.2022 – TUTAJ

GRUPA D
OTMUCHÓW – 17.03.2022 – TUTAJ


Tenis Stołowy Drużynowy / DZ + CH
TURAWA – 22.03.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Koszykówka (3×3) DZ
BRZEG – 11.05.2022 – TUTAJ
GRUPA A
BRZEG – 21.04.2022 – TUTAJ

GRUPA B
WOŁCZYN – 21.04.2022 – TUTAJ


Koszykówka (3×3) CH
GRUPA A
STRZELCE – 21.04.2022 – TUTAJ

GRUPA B
NIEMODLIN – 22.04.2022 – TUTAJ


Pływanie /DZ
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 22.04.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Pływanie / CH
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 22.04.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Siatkówka / DZ
NYSA – 20.05.2022 – TUTAJ
GRUPA A
NYSA – 28.04.2022 – TUTAJ

GRUPA B
KLUCZBORK – 28.04.2022 – TUTAJ

GRUPA C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 28.04.2022 – TUTAJ

GRUPA D
NIEMODLIN – 28.04.2022 – TUTAJ


Siatkówka / CH
GRUPA A
NYSA – 28.04.2022 – TUTAJ

GRUPA B
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 29.04.2022 – TUTAJ

GRUPA C
KLUCZBORK – 29.04.2022 – TUTAJ

GRUPA D
PRASZKA – 25.04.2022 – TUTAJ


Drużynowe Biegi Przełajowe / DZ + CH
TURAWA – 27.04.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Piłka Nożna / DZ
SOLARNIA – 02.06.2022 – TUTAJ
GRUPA A
LEWIN BRZESKI – 13.05.2022 – TUTAJ

GRUPA B
UJAZD – 13.05.2022 – TUTAJ

GRUPA C
PRUDNIK – 13.05.2022 – TUTAJ

GRUPA D
ŁUBNIANY – 13.05.2022 – TUTAJ


Piłka Nożna / CH
OPOLE – 03.06,2022 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 12.05.2022 – TUTAJ
GRUPA B
UJAZD – 12.05.2022 – TUTAJ

GRUPA C
PRUDNIK – 12.05.2022 – TUTAJ

GRUPA D
KLUCZBORK – 12.05.2022 – TUTAJ


Indywidualne Biegi Przełajowe / DZ +CH
DĄBROWA – 31.05.2022 – TUTAJ


Lekkoatletyka / DZ 
OPOLE – 08.06.2022 – TUTAJ
Lekkoatletyka / CH
OPOLE – 08.06.2022 – TUTAJ

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole