IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – TERMINARZ
ROK SZKOLNY 2022/2023


Zawody powiatowe muszą się odbyć przed otwarciem okna zgłoszenia w SRS
do półfinałów/finałów


Aktualny terminarz > TERMINARZ CAŁOROCZNY 425.11.2022  TUTAJ
UWAGA! Proszę sprawdzać, ponieważ terminarz będzie ciągle aktualizowany


KOORDYNATOR WOJEWÓDZKI – Tadeusz Walczuk / 510 242 361 / tadeuszwalczuk@interia.pl    

L.P. Półfinał Finał
Dyscyplina, Grupy, Organizator Data Data Organizator
 1 Sztafetowe biegi przełajowe
Dziewczęta – 2008/2009
6 x 1000 m > dzikie karty
Namysłów/2/Opole-m/1/Opole-z/1/
Chłopcy – 2008/2009
6 x 1000 m > dzikie karty
Namysłów/2/Opole-m/1/Opole-z/1/
   Okno SRS
05.10.2022
10.10.2022
Finał
12.10.2022
 

Namysłów

 2 Unihokej
Dziewczęta – 2008/2009
Dzikie karty
Nysa/1/Opole-z/1/K-Koźle/1/ Głubczyce/1/
  Okno SRS
10.11.2022
14.11.2022
Finał
16.11.2022   

 
Niemodlin

 

3 Unihokej
Chłopcy – 2008/2009
Dzikie karty
Nysa/2/Opole-m/1/Opole-z /1/
   Okno SRS
09.11.2022
13.11.2022
Finał
15.11.2022

Niemodlin  

Badminton Drużynowy
Dziewczęta/Chłopcy
2008/2009
Z powiatu mogą awansować 3 szkoły
S
zkołę może reprezentować tylko
jedna drużyna!

 
 

Okno SRS
08.12.2022
12.12.2022
Finał
14.12.2022

Głubczyce

 

 5 Szachy
Dziewczęta/Chłopcy
2008/2009
A > OPOLE-m
Kluczbork/Olesno/Brzeg/
Strzelce II Prudnik II/Namysłów/Głubczyce 
B > STRZELCE
Prudnik/Krapkowice/Nysa/K-Koźle Opole-m II/Kluczbork II/Opole-z 
Okno SRS
15.11.2022
19.11.2022
Półfinał A
21.11.2022
Okno SRS
19.11.2022
23.11.2022
Półfinał B
25.11.2022 
Okno SRS
06.12.2022
10.12.2022
Finał
12.12.2022
 

Opole

 

Koszykówka 3×3
Dziewczęta – 2008/2009
A > BRZEG
Strzelce/Prudnik/Nysa II/Olesno
Opole-m II/Namysłów/Kluczbork
B > NYSA
Opole-m/Opole-z/Krapkowice/
Brzeg II/Strzelce/K-Koźle/Głubczyce

Okno SRS
11.01.2023
15.01.2023
Półfinały
17.01.2023 

Okno SRS
18.01.2023
21.01.2023
Finał
23.01.2023  

 

GRUPA A

Koszykówka 3×3
Chłopcy – 2008/2009
A > OPOLE-z
Nysa/Krapkowice/Brzeg/Prudnik II Strzelce II/Namysłów/Kluczbork
B > PRUDNIK
Strzelce/K-Koźle/Opole-m/Olesno
Opole-z II/Nysa II/Głubczyce
Okno SRS
12.01.2023
16.01.2023
Półfinały
18.01.2023 
Okno SRS
19.01.2023
23.01.2023
Finał
25.01.2023 
 

GRUPA A

Halowa piłka nożna
Dziewczęta – 2008/2009
A > BRZEG
Olesno/Głubczyce/Kluczbork II
B > KLUCZBORK
Krapkowice/Strzelce/Brzeg II
C > KĘDZIERZYN-KOŹLE
Opole-m/Namysłów/Prudnik II
D > PRUDNIK
Nysa/Opole-z/K-Koźle II
Okno SRS
28.10.2022
02.11.2022
Półfinały
03.11.2022 
 Okno SRS
24.01.2023
28.01.2023
Finał
30.01.2023
 

GRUPA A

 9 Halowa piłka nożna
Chłopcy – 2008/2009
A > KRAPKOWICE
K-Koźle/Opole-m/Namysłów II
B > PRUDNIK
Kluczbork/Brzeg/Głubczyce II
C > GŁUBCZYCE
Nysa/Strzelce/Prudnik II
D > NAMYSŁÓW
Opole-z/Olesno/Krapkowice II

 Okno SRS
28.10.2022
02.11.2022
Półfinały
04.11.2022 

 Okno SRS
11.01.2023
15.01.2023
Finał
17.01.2023

GRUPA A 

 10 Piłka ręczna
Dziewczęta – 2008/2009
A > NYSA
Opole-m II/Olesno/Brzeg II/Prudnik
Kluczbork/Głubczyce/Strzelce
B > BRZEG
Kluczbork II/Opole-z/Nysa II/
Opole-m/K-Koźle/Namysłów
Krapkowice
 Okno SRS
06.01.2023
10.01.2023
Półfinały
12.01.2023

Okno SRS
01.02. 2023
05.02.2023
Finał
07.02.2023

 

GRUPA A

11  Piłka ręczna
Chłopcy – 2008/2009
A > BRZEG
Opole-m/Opole-z/Kluczbork/Nysa
Strzelce II/Brzeg III/
B > STRZELCE
Brzeg II/Krapkowice/Olesno
Opole-m II/Namysłów/Prudnik
K-Koźle
 Okno SRS
07.01.2023
11.01.2023
Półfinały
13.01.2023
 Okno SRS
02.02.2023
06.02.2023
Finał
08.02.2023
 

GRUPA A

12  Tenis stołowy – drużynowy
Dziewczęta – 2008/2009
Dzikie karty
Olesno/1/Prudnik/1/Opole-z/1/ Krapkowice/1/
Chłopcy – 2008/2009
Dzikie karty
Głubczyce/2/Opole-z/1/ Krapkowice/1/
   Okno SRS
03.02.2023
07.02.2023
Finał
09.02.2023
 

Gorzów
Śląski

13  Tenis stołowy – indywidualny
4 zawodników/czek z Powiatu
Dziewczęta – 2008/2009
Olesno/1/Opole-z/1/K-Koźle/1/
Nysa/1/
Chłopcy – 2008/2009
Głubczyce/2/Krapkowice/1/
Opole-z/1/
 

 

 

Okno SRS
22.02.2023
26.02.2023
Finał
28.02.2023

 

 

 

Turawa

14  Koszykówka
Dziewczęta – 2008/2009
A > BRZEG
Krapkowice/Namysłów/Prudnik II
B > STRZELCE
Opole-z/Kluczbork/Nysa II
C > PRUDNIK
K-Koźle/Głubczyce/Strzelce II
D > NYSA
Olesno/Opole-m/Brzeg II


Okno SRS

02.03.2023
06.03.2023
Półfinały
08.03.2023

 

 

 Okno SRS
15.03.2023
19.03.2023
Finał
21.03.2023
 

GRUPA A

15  Koszykówka
Chłopcy – 2008/2009
A > NYSA
Opole-m/Krapkowice/Prudnik II
B > OPOLE-z
Namysłów/Brzeg/Olesno II
C > PRUDNIK
Głubczyce/K-Koźle/Nysa II
D > OLESNO
Prudnik/Strzelce/Opole-z II
Okno SRS
03.03.2023
07.03.2023
Półfinały
09.03.2023 
Okno SRS
16.03.2023
20.03.2023
Finał
22.03.2023


GRUPA A

 

16  Drużynowe biegi przełajowe
Dziewczęta – 2008/2009
4 x 800 m > dzikie karty
Namysłów/2/Opole-z/Opole-m
Chłopcy – 2008/2009

4 x 1000 > dzikie karty
Namysłów/2/Opole-z/Opole-m
 

Okno SRS
08.04.2023
12.04.2023
Finał
14.04.2023

  

Turawa

 

 

17  Siatkówka
Dziewczęta – 2008/2009
A > NYSA
Głubczyce/Olesno/Opole-z II
B > OPOLE- z
Brzeg/Namysłów/Kluczbork II
C > KLUCZBORK
Strzelce/Prudnik/K-Koźle II
D > KĘDZIERZYN-KOŹLE
Krapkowice/Opole-m/Nysa II

 Okno SRS
22.03.2023
26.03.2023
Półfinały
28.03.2023

 

Okno SRS
11.04.2023
15.03.2023
Finał
17.04.2023 

GRUPA A

 

 

18  Pływanie – sztafety
Dziewczęta – 2008/2009
Chłopcy – 2008/2009
 

  

 Okno SRS
14.04.2023
18.04.2023
Finał
20.04.2023

 K-Koźle

 

19  Indywidualne biegi przełajowe
Dziewczęta – 2008/2009
600 m > dzikie karty
Nysa/2/Olesno/Opole-z
Chłopcy – 2008/2009
1000 m > dzikie karty
Namysłów/2/Opole-z/Olesno
 

 

 

Okno SRS
20.04.2023
24.04.2023
Finał
26.04.2023  

 

Dąbrowa

20  Siatkówka
Chłopcy – 2008/2009
A > NYSA
Opole-m/Kluczbork/K-Koźle III
B > KĘDZIERZYN-KOŹLE
Strzelce/Brzeg/Nysa II
C > KĘDZIERZYN-KOŹLE II
Opole-z/Głubczyce/Olesno II
D > OLESNO
Krapkowice/Prudnik
 Okno SRS
23.03.2023
27.03.2023
Półfinały
29.03.2023
 Okno SRS
21.04.2023
25.04.2023
Finał
27.04.2023
 

GRUPA A

 21 Wędkarstwo spławikowe
Dziewczęta – 2008/2009
Chłopcy – 2008/2009
    Okno SRS
14.05.2023
18.05.2023
Finał
20.05.2023

Opole 

 

 

 

 

22  Piłka nożna
Dziewczęta – 2008/2009
A > KĘDZIERZYN-KOŹLE
Strzelce/Nysa/Opole-m II
B > OPOLE-z
Kluczbork/Olesno/K-Koźle II
C > PRUDNIK
Brzeg/Głubczyce/Opole-z II
D > OPOLE-m
Namysłów/Krapkowice/Prudnik II
Okno SRS
04.05.2023
08.05.2023
Półfinały
10.05.2023   
Okno SRS
23.05.2023
27.05.2023
 Finał
29.05.2023

GRUPA A

 

 

23 Piłka nożna
Chłopcy – 2008/2009
A > OPOLE-z
Brzeg/Namysłów/K-Koźle II
B > OPOLE-m
Kluczbork/Olesno/Strzelce II
C > KĘDZIERZYN-KOŹLE
Krapkowice/Prudnik/Opole-m II
D > STRZELCE
Głubczyce/Nysa/Opole-z

Okno SRS
03.05.2023
07.05.2023
Półfinały
09.05.2023

 

  

 Okno SRS
25.05.2023
29.05.2023
Finał
31.05.2023
 

GRUPA A

 24 Lekkoatletyka
Dziewczęta – 2008/2009
Dzikie karty
Namysłów/13/Nysa/8/Opole-m/6/
Prudnik/3/Olesno/3/Brzeg/3/
Krapkowice/K-Koźle/Strzelce
Chłopcy – 2008/2009
Dzikie karty
Namysłów/11/Opole-m/6/K-Koźle/6/
Strzelce/5/Brzeg/3/Olesno/2/Nysa/2/
Krapkowice/Kluczbork
  Okno SRS
01.06.2023
05.06.2023
Finał
07.06.2023 
 

Opole

25  Siatkówka plażowa
Mistrzowie Powiatów
Dziewczęta – 2008/2009
Chłopcy – 2008/2009
  

Okno SRS
07.06.2023
11.06.2023
Finał
13.06.2023

 

Krapkowice

         
         
         
         

 

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole