FINAŁY OGÓLNOPOLSKIE


BADMINTON – DZ/CH
05.03.2020 – 08.05.2020 
Komunikat organizacyjnyTUTAJ


SZACHY
15.05.2020 – 18.05.2020 – Szklarska Poręba
Komunikat organizacyjnyTUTAJ


KOSZYKÓWKA(3X3) – DZ/CH
18.05.2020 – 19.05.2020 – Kolbudy


TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY – DZ/CH
25.05.2020 – 27.05.2020 – Drzonków


PIŁKA RĘCZNA – DZ
04.06.2020 – 07.06.2020 – Dźwirzyno


SIATKÓWKA PLAŻOWA – DZ/CH
08.06.2020 – 10.06.2020 – Kołobrzeg


UNIHOKEJ – DZ/CH
11.06.2020 – 14.06.2020 – Elbląg
Pismo organizacyjne – TUTAJ


PIŁKA RĘCZNA – DZ/CH
04.06.2020 – 07.02.2020 – Dźwirzyno


PIŁKA RĘCZNA – CH
11.06.2020 – 14.06.2020 – Dźwirzyno


PIŁKA NOŻNA – DZ/CH
11.06.2020 – 13.06.2020 – Bydgoszcz


LIGA LEKKOATLETYCZNA – DZ/CH
19.06.2020 – 20.06.2020 – Białystok


SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – DZ/CH
23.10.2020 – OLECKO


KOMUNIKAT 25/2019/20

KOSZYKÓWKA 
chłopcy
NIEMODLIN – 06.03.2020
Hala Sportowa OSiR / ul. Reymonta 11
Weryfikacja – 9,15-9,30 / Rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
SP 1 Niemodlin / SP 10 Nysa
ZS Prudnik / 
OKNO SRS
01.03.2020 – 04.03.2020
TEL. Marcin Kołodziej – 881 333 042

KOMUNIKAT 26/2019/20

SIATKÓWKA
dziewczęta
Półfinał A
NYSA – 11.03.2020
Sala Sportowa PSP 3 Nysa / ul. Krawiecka 6
Weryfikacja – 9,15-9,30 / Rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
NYSA / KRAPKOWICE
STRZELCE / OPOLE-z II
OKNO SRS
05.03.2020 – 09.03.2020
TEL. Ciuła Maciej – 728 810 915

Półfinał B
KLUCZBORK – 11.03.2020
Sala Sportowa PSP 2 Kluczork / ul. Wolności 18
Weryfikacja – 9,15-9,30 / Rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
KLUCZBORK / GŁUBCZYCE
BRZEG / K-KOŹLE II
OKNO SRS
05.03.2020 – 09.03.2020
TEL. Zbigniew Stachowski – 697 409 283

Półfinał C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 11.03.2020
Sala Sportowa PSP 19 K-Koźle / ul. Mieszka I 4
Weryfikacja – 9,15-9,30 / Rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
K-KOŹLE / OPOLE-m
PRUDNIK / KLUCZBORK II
OKNO SRS
05.03.2020 – 09.03.2020
TEL. Danuta Wiktorek – 504 790 805
Półfinał D
NIEMODLIN – 11.03.2020
Hala Sportowa OSiR Niemodlin / ul. Reymonta 11
Weryfikacja – 9,15-9,30 / Rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
OPOLE-z / NAMYSŁÓW
OLESNO / NYSA II
OKNO SRS
05.03.2020 – 09.03.2020
TEL. Marcin Kołodziej – 881 333 042

KOMUNIKAT 27/2019/20

SIATKÓWKA
chłopcy
Półfinał A
NYSA – 12.03.2020
Sala Sportowa PSP 3 Nysa / ul. Krawiecka 6
Weryfikacja – 9,15-9,30 / Rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
NYSA / PRUDNIK
GŁUBCZYCE / NAMYSŁÓW
OKNO SRS
06.03.2020 – 10.03.2020
TEL. Ewa Strukowska – 698 593 699

Półfinał B
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 12.03.2020
Sala Sportowa PSP 19 K-Koźle / ul. Mieszka I 4
Weryfikacja – 9,15-9,30 / Rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
K-KOŹLE / OPOLE-m
OPOLE-z / OLESNO II
OKNO SRS
06.03.2020 – 10.03.2020
TEL. Miłosz Majka – 502 230 287

Półfinał C
KLUCZBORK – 12.03.2020
Sala Sportowa PSP 5 Kluczbork / ul. Konopnickiej 17
Weryfikacja – 9,15-9,30 / Rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
KLUCZBORK / BRZEG
KRAPKOWICE /K-KOŹLE II
OKNO SRS
06.03.2020 – 10.03.2020
TEL. Zbigniew Stachowski – 697 409 283
Półfinał D
PRASZKA – 12.03.2020
Hala Sportowa Kotwica Praszka / ul. Sportowa 8
UCZESTNICY
OLESNO / STRZELCE
NYSA II / KLUCZBORK II
OKNO SRS
06.03.2020 – 10.03.2020
TEL. Bogdan Ryglewski – 728 510 936

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 








 

 

 

 

 



 

 

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole