ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE


Drużynowe Biegi Przełajowe
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI – 10.05.2022 – komunikat org.>1
                                                                                  komunikat org.>3
———————————————————–
Szachy Drużynowe
POKRZYWNA – 29.05. > 01.06.2022 – komunikat org.
———————————————————–
Piłka Ręczna / CH
DŹWIRZYNO – 01. > 05.06.2022 – komunikat org.
———————————————————–
Piłka Ręczna / DZ
DŹWIRZYNO – 08. > 12.06.2022 – komunkat org.
———————————————————–
Tenis Stołowy Drużynowy / DZ + CH
RAWA MAZOWIECKA – 08. > 10.06.2022 – komunikat org.
———————————————————-
Badminton Drużynowy / DZ + CH
BIAŁYSTOK – 03. > 05.2022 – TUTAJ
———————————————————-
Unihokej / DZ + CH
ELBLĄG – 03. > 05.06.2022 – komunikat org.
———————————————————-
Koszykówka (3×3) / CH
STARGARD – 13. > 15.06.2022 – komunikat org.


KOMUNIKAT 22/2022

Koszykówka (3×3) / dziewczęta
BRZEG – 11.05.2022
Hala MOSiR/ ul. Oławska 2
weryfikacja > 9;30- rozpoczęcie > 10:00
UCZESTNICY
PSP 5 Brzeg / PSP 1 Głuchołazy
PSP 9 Opole / PSP 7 Strzelce Op.
PS Bogacica / SP 2 Głogówek
OKNO SRS
05.05.2022 > 8:00
09.05.2022 > 22:00
KONTAKT –
Ewa Jarząb – 793 521 700


KOMUNIKAT 23/2022

Koszykówka (3×3) / chłopcy
STRZELCE – 18.05.2022
Hala PSP 1/ ul. Kozielska 34
weryfikacja > 9;30- rozpoczęcie > 10:00
UCZESTNICY
PSP 3 Prudnik / SP 1 Otmuchów
SP 1 Niemodlin / PSP 1 Strzelce Op.
PSP Walce / PSP 12 K-Koźle
OKNO SRS
12.05.2022 > 8:00
16.05.2022 > 22:00
KONTAKT –
Grzegorz Sierka – 
693 857 908


KOMUNIKAT 24/2022

Siatkówka / chłopcy
NYSA – 19.05.2022
Hala SP 3 / ul. Krawiecka 6
weryfikacja > 9;30- rozpoczęcie > 10:00
UCZESTNICY
SP 3 Nysa / PSP 11 K-Koźle
PSP 19 K-Koźle / SP Kowale
OKNO SRS
13.05.2022 > 8:00
17.05.2022 > 22:00
KONTAKT – 
Strukowska Ewa – 698 593 699


KOMUNIKAT 25/2022

Siatkówka / dziewczęta
NYSA – 20.05.2022
Hala SP 3 / ul. Krawiecka 6
weryfikacja > 9;30- rozpoczęcie > 10:00
UCZESTNICY
SP 3 Nysa / PSP 2 Kluczbork
PSP 11 K-Koźle / SP 1 Niemodlin
OKNO SRS
14.05.2022 > 8:00
18.05.2022 > 22:00
KONTAKT –
Ciuła Maciej – 728 810 915


KOMUNIKAT 26/2022

Wędkarstwo spławikowe
OPOLE- 21.05.2022
Kanał Ulgi / od ul. Wrocławskiej
weryfikacja > 7:00 – rozpoczęcie > 7:30
UCZESTNICY
Według zgłoszeń
OKNO SRS
05.05.2022 > 8:00
16.05.2022 > 22:00
KONTAKT – Bogusław Kurczak – 577 398 636


KOMUNIKAT 29/2022

Indywidualne Biegi Przełajowe / DZ + CH
DĄBROWA – 31.05.2022
Okolice Zamku  / ul. Zamkowa 2
weryfikacja > 9:00 – rozpoczęcie > 10:00
UCZESTNICY
ROCZNIK – 2007/2008
Prawo startu 5 zawodników/zawodniczek
z Mistrzostw Powiatu

Dziewczęta/600 m
Chłopcy/1000 m

OKNO SRS
25.05.2022 > 8:00
29.05.2022 > 22:00
KONTAKT –
Tadeusz Walczuk – 510 242 361


KOMUNIKAT 30/2022

Piłka Nożna / dziewczęta
DZIERGOWICE – 02.06.2022
LZS Orzanka / ul. Sportowa 7
weryfikacja > 9;30- rozpoczęcie > 10:00
UCZESTNICY
SP Solarnia / PSP 24 Opole
PSP 1 Prudnik / PSP Łubniany
OKNO SRS
27.05.2022 > 8:00
31.05.2022 > 22:00
KONTAKT –
Anna Mordak – 605 842 017


KOMUNIKAT 31/2022

Piłka Nożna / chłopcy
OPOLE – 03.06.2022
Orlik Malinka/ ul. Bielska 7
weryfikacja > 9;00- rozpoczęcie > 9:30
UCZESTNICY
SP Solarnia / PSP 24 Opole
PSP 5 Opole / PSP Ujazd
PSP 12 K-Koźle / SP 3 Ozimek
OKNO SRS
28.05.2022 > 8:00
01.06.2022 > 22:00
KONTAKT –
Aleksandra Kyzioł – 602 478 719


KOMUNIKAT 32/2022

Lekkoatletyka
OPOLE – 08.06.2022
Stadion Opolskich Olimpijczyków / ul. Sosnkowskiego 12
weryfikacja > 9;00- rozpoczęcie > 9:30
UCZESTNICY
Dziewczęta – dzikie karty
Opole-m/9/K-Koźle/6/ Nysa/6/
Namysłów/6/Opole-z/5/ Brzeg/2/
Kluczbork/2/
Chłopcy – dzikie karty
Namysłów/9/K-Koźle/8/Opole-m/7/
Brzeg/4/Opole-z/3/ Kluczbork/3/
Nysa/1/Prudnik/1/ Krapkowice/1/
Strzelce/1/Olesno/1/
OKNO SRS
02.06.2022 > 8:00
06.06.2022 > 22:00
KONTAKT –
Aleksandra Kyzioł – 602 478 719
regulamin
Proszę przypisać dla ucznia konkurencję.

Nie wpisanie spowoduje nie dopuszczenie do zawodów

 



 








 

 

 

 

 



 

 

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole