WYNIKI OGÓLNOPOLSKIE


Sztafetowe Biegi Przełajowe
OLECKO – 25>26.10.2021 – TUTAJ
——————————————————–
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SPORTU SZKOLNEGO
Szachy Drużynowe
POKRZYWNA – 22.05 – 25.05.2022 – TUTAJ


Festiwal sztafet
OPOLE – 06.10.2021 – TUTAJ


Sztafetowe Biegi Przełajowe
NAMYSŁÓW – 21.10.2021 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Unihokej / DZ
NIEMODLIN – 26.10.2021- TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Unihokej / CH
NIEMODLIN – 27.10.2021 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Szachy
OPOLE – 30.11.2021 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 09.11.2021 – TUTAJ
GRUPA B
PRUDNIK – 09.11.2021 – TUTAJ


Halowa Piłka Nożna / CH
OLESNO – 30.11.2021 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 17.11.2021 – TUTAJ
GRUPA B
KRAPKOWICE – 16.11.2021 – TUTAJ
GRUPA C
UJAZD – 16.11.2021 – TUTAJ
GRUPA D
PRUDNIK – 16.11.2021 – TUTAJ


Halowa Piłka Nożna / DZ
CISEK – 01.12.2021 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
GRUPA A
NAMYSŁÓW – 17.11.2021 – TUTAJ
GRUPA B
BRZEG – 17.11.2021 – TUTAJ
GRUPA C
GŁOGÓWEK – 17.11.2021 – TUTAJ
GRUPA D
PRASZKA – 17.11.2021 – TUTAJ


Mini Piłka Ręczna / DZ
GRODKÓW – 09.12.022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
GRUPA A
GRODKÓW – 24.11.2021 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 24.11.2021 – TUTAJ


Mini Piłka Ręczna / CH
GRODKÓW – 08.12.2021 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ

GRUPA A
GRODKÓW – 23.11.2021 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 23.11.2021 – TUTAJ


Badminton Drużynowy / DZ>CH
GŁUBCZYCE – 07.12.2021 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Tenis Stołowy Drużynowy / DZ + CH
NIEMODLIN – 25.01.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Gry i Zabawy / DZ
PHOTO – TUTAJ
VIDEO – TUTAJ
KRAPKOWICE – 17.02.2022 – TUTAJ
GRUPA A
KRAPKOWICE – 15.02.2022 – TUTAJ
GRUPA B
DĄBROWA – 15.02.2022 – TUTAJ
GRUPA C
NAMYSŁÓW – 27.01.2022 – TUTAJ


Gry i Zabawy / CH
KRAPKOWICE – 17.02.2022 – TUTAJ
GRUPA A
KRAPKOWICE – 15.02.2022 – TUTAJ
GRUPA B
DĄBROWA – 15.02.2022 – TUTAJ
GRUPA C
NAMYSŁÓW – 27.01.2022 – TUTAJ


Dwa Ognie / DZ
OPOLE – 07.03.2022 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 24.02.2022 – TUTAJ

GRUPA B
GRODKÓW – 22.02.2022 – TUTAJ

GRUPA C
GRODKÓW – 22.02.2022 – TUTAJ

GRUPA D
OPOLE – 24.02.2022 – TUTAJ


Dwa Ognie / CH
NYSA – 08.03.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
GRUPA A
NIEMODLIN – 23.02.2022 – TUTAJ

GRUPA B
OPOLE – 22.02.2022 – TUTAJ

GRUPA C
OPOLE – 22.02.2022 – TUTAJ

GRUPA D
KRAPKOWICE – 23.02.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Mini Koszykówka / DZ
NIEMODLIN – 07.03.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
GRUPA A
Turniej nie odbył się – awans PSP 5 Brzeg
GRUPA B
GlUCHOŁAZY – 28.02.2022 – TUTAJ
GRUPA C
Turniej nie odbył się – awans PSP 3 Prudnik
GRUPA D
STRZELCE – 24.02.2022 – TUTAJ


Mini Koszykówka / CH
NIEMODLIN – 10.03.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
GRUPA A
NIEMODLIN – 01.03.2022 – TUTAJ
GRUPA B
PRUDNIK – 28.02.2022 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 23.02.2022 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 23.02.2022 – TUTAJ


Mini Badminton / DZ + CH
GŁUBCZYCE – 01.03.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Siatkówka(4) DZ
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 01.04.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
GRUPA A
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 04.03.2022 – TUTAJ
GRUPA B
NIEMODLIN – 04.03.2022 – TUTAJ
GRUPA C
KLUCZBORK – 04.03.2022 – TUTAJ
GRUPA D
NYSA – 16.03.2022 – TUTAJ


Siatkówka(4) CH
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 24.03.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
GRUPA A
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 11.03.2022 – TUTAJ
GRUPA B
NYSA – 11.03.2022 – TUTAJ
GRUPA C
STRZELCE OPOLSKIE – 16.03.2022 – TUTAJ
GRUPA D
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 11.03.2022 – TUTAJ


Tenis Stołowy Indywidualny / DZ + CH
GORZÓW ŚLĄSKI – 15.03.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Koszykówka (3×3) / DZ
NIEMODLIN – 12.05.2022 – TUTAJ
GRUPA A
PRASZKA – 11.04.2022 – TUTAJ
GRUPA B
PRUDNIK – 06.04.2022 – TUTAJ


Koszykówka (3×3) / CH
OPOLE – 16.05.2022 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 07.03.2022 – TUTAJ
GRUPA B
OTMUCHÓW – 07.04.2022 – TUTAJ


Pływanie / DZ
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 22.04.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Pływanie / CH
KĘDZIERZYNKOŹLE – 22.04.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Drużynowe Biegi Przełajowe / DZ + CH
TURAWA – 27.04.2022 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Mini Piłka Nożna / DZ
BRZEG -19.05.2022 – TUTAJ
GRUPA A
BRZEG – 10.05.2022 – TUTAJ

GRUPA B
GRUPA C
NYSA – 10.05.2022 – TUTAJ

GRUPA D
ŁUBNIANY – 10.05.2022 – TUTAJ


Mini Piłka Nożna / CH
BRZEG – 20.05.2022 – TUTAJ
GRUPA A
BRZEG – 11.05.2022 – TUTAJ

GRUPA B
NYSA – 11.05.2022 – TUTAJ

GRUPA C
KRAPKOWICE – 11.05.2022 – TUTAJ

GRUPA D
DZIERGOWICE – 11.05.2022 – TUTAJ


Czwórbój Lekkoatletyczny / DZ
OPOLE – 23.05.2022 – TUTAJ
Czwórbój Lekkoatletyczny / CH
OPOLE – 23.05.2022 – TUTAJ


Indywidualne Biegi Przełajowe / DZ + CH
DĄBROWA – 31.05.2022 – TUTAJ


Lekkoatletyka / DZ
OPOLE – 13.05.2022 – TUTAJ
Lekkoatletyka / CH
OPOLE – 13.05.2022 – TUTAJ

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole