Piłka Nożna – Memorial im. M. Procyszyna /DZ


KRAPKOWICE – 27.09.2018 – TUTAJ
Biegi Indywidualne Przełajowe / DZ
LASOCICE – 10.10.2018 – TUTAJ
Biegi Indywidualne Przełajowe / CH
LASOCICE – 10.10.2018 – TUTAJ


Drużynowe Biegi Przełajowe / DZ
SMOLARNIA – 17.10.2018 – TUTAJ
Drużynowe Biegi Przełajowe / CH
SMOLARNIA – 17.10.2018 – TUTAJ


Unihokej / DZ
NIEMODLIN – 22.11.2018 – TUTAJ
GRUPA A
PRUDNIK – 08.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
NIEMODLIN – 08.11.2018 – TUTAJ


Unihokej / CH
NIEMODLIN – 23.11.2018 – TUTAJ
GRUPA A
NIEMODLIN – 09.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
PRUDNIK – 09.11.2018 – TUTAJ


Halowa Piłka Nożna /CH
KRAPKOWICE – 05.12.2018 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
GRUPA A
KRAPKOWICE – 14.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
WOŁCZYN – 14.11.2018 – TUTAJ
GRUPA C
BRZEG – 14.11.2018 – TUTAJ
GRUPA D
PRUDNIK – 14.11.2018 – TUTAJ


Halowa Piłka Nożna /DZ
BABORÓW – 04.12.2018 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
GRUPA A
BABORÓW – 26.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
ZDZIESZOWICE – 20.11.2018 – TUTAJ
GRUPA C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 20.11.2018 – TUTAJ
GRUPA D
NYSA – 22.11.2018 – TUTAJ


Szachy
OPOLE – 28.11.2018 – TUTAJ 
GRUPA A
OPOLE – 07.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 19.10.2018 – TUTAJ


Mini Piłka Ręczna / DZ
GRODKÓW – 14.12.2018 – TUTAJ
GRUPA A
GRODKÓW – 28.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 28.11.2018 – TUTAJ
GRUPA C
OTMUCHÓW – 28.11.2018 – TUTAJ
GRUPA D
KRAPKOWICE – 28.11.2018 – TUTAJ


Mini Piłka Ręczna / CH
OPOLE – 13.12.2018 – TUTAJ
GRUPA A
ZAWADZKIE – 29.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
KOLONOWSKIE – 29.11.2018 – TUTAJ
GRUPA C
GRODKÓW – 29.11.2018 – TUTAJ
GRUPA D
PRASZKA – 29.11.2019 – TUTAJ


Badminton Drużynowy / DZ
GŁUBCZYCE – 05.12.2018 – TUTAJ
Badminton Drużynowy / CH
GŁUBCZYCE – 05.12.2018 – TUTAJ


Tenis Stołowy Drużynowy /DZ
NIEMODLIN – 12.12.2018 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Tenis Stołowy Drużynowy /CH
NIEMODLIN – 12.12.2018 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Mini Badminton / DZ
GŁUBCZYCE – 13.12.2018 – TUTAJ
Mini Badminton / CH
GŁUBCZYCE – 13.12.2018 – TUTAJ


Gry i Zabawy / DZ
KRAPKOWICE – 22.01.2019 – TUTAJ

PHOTOTUTAJ
GRUPA A
KRAPKOWICE – 10.01.2019 – TUTAJ

GRUPA B
OPOLE – 11.01.2019 – TUTAJ

GRUPA C
NAMYSŁÓW – 10.01.2019 – TUTAJ


Gry i Zabawy / CH
KRAPKOWICE – 22.01.2019 – TUTAJ

GRUPA A
KRAPKOWICE – 10.01.2019 – TUTAJ

GRUPA B
OPOLE – 11.01.2019 – TUTAJ

GRUPA C
NAMYSŁÓW – 10.01.2019 – TUTAJ


Dwa Ognie / CH
OPOLE – 06.03.2019 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 22.02.2019 – TUTAJ
GRUPA B
KARŁOWICE – 22.02.2019 – TUTAJ
GRUPA C
OTMUCHÓW – 22.02.2019 – TUTAJ
GRUPA D
ŁUBNIANY – 22.02.2019 – TUTAJ


Dwa Ognie /DZ
OPOLE – 05.03.2019 – TUTAJ

GRUPA A
OPOLE – 21.02.2019 – TUTAJ

GRUPA B
OPOLE – 21.02.2019 – TUTAJ

GRUPA C
OPOLE – 21.02.2019 – TUTAJ

GRUPA D
GRODKÓW – 21.02.2019 – TUTAJ  


Koszykówka / DZ
GŁUCHOŁAZY – 12.03.2019 – TUTAJ

GRUPA A
GŁUCHOŁAZY – 01.03.2019 – TUTAJ

GRUPA B
GŁUCHOŁAZY – 26.02.2019 – TUTAJ

GRUPA C
OPOLE – 26.02.2019 – TUTAJ

GRUPA D
STRZELCE OPOLSKIE – 26.02.2019 – TUTAJ


Koszykówka /CH
NIEMODLIN – 13.03.2019 – TUTAJ

GRUPA A
NIEMODLIN – 28.02.2019 – TUTAJ

GRUPA B
OPOLE – 28.02.2019 – TUTAJ

GRUPA C
PRUDNIK – 28.02.2019 – TUTAJ

GRUPA D
DOBRODZIEŃ – 28.02.2019 – TUTAJ


Tenis Stołowy Indywidualny / DZ
CISEK – 14.03.2019 – TUTAJ
Tenis Stołowy Indywidualny / CH
CISEK – 14.03.2019 – TUTAJ


Sztafetowe Biegi Przełajowe / DZ
NAMYSŁÓW – 04.04.2019 – TUTAJ
Sztafetowe Biegi Przełajowe / CH
NAMYSŁÓW – 04.04.2019 – TUTAJ


Siatkówka(4) / DZ
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 03.04.2019 – TUTAJ

GRUPA A
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 20.03.2019 – TUTAJ

GRUPA B
NYSA – 20.03.2019 – TUTAJ

GRUPA C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 20.03.2019 – TUTAJ

GRUPA D
OPOLE – 20.03.2019 – TUTAJ


Siatkówka(4) / CH
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 05.04.2019 – TUTAJ

GRUPA A
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 22.03.2019 – TUTAJ

GRUPA B
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 22.03.2019 – TUTAJ

GRUPA C
NYSA – 22.03.2019 – TUTAJ

GRUPA D
MECHNICA – 22.03.2019 – TUTAJ


Piłka Nożna / CH
STRZELCE OPOLSKIE – 15.05.2019 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 13.05.2019 – TUTAJ
GRUPA B
KRAPKOWICE – 10.05.2019 – TUTAJ
GRUPA C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 14.05.2019 – TUTAJ
GRUPA D
WOŁCZYN – 07.05.2019 – TUTAJ


Piłka Nożna / DZ
ŁUBNIANY – 17.05.2019 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
GRUPA A
NAMYSŁÓW – 08.05.2019 – TUTAJ
GRUPA B
BRZEG – 09.05.2019 – TUTAJ
GRUPA C
ZDZIESZOWICE – 10.05.2019 – TUTAJ
GRUPA D
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 10.05.2019 – TUTAJ


WĘDKARSTWO SPŁAWIKOWE
OPOLE – 18.05.2019 – TUTAJ


CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY /DZ
OPOLE – 28.05.2019 – TUTAJ
CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY /CH
OPOLE – 28.05.2019 – TUTAJ


Lekkoatletyka /DZ
OPOLE – 06.06.2019 – TUTAJ
Lekkoatletyka /CH
OPOLE – 06.06.2019 – TUTAJ


Trójbój Lekkoatletyczny / DZ
GŁUCHOŁAZY – 08.06.2019 – TUTAJ
Trójbój Lekkoatletyczny / CH
GŁUCHOŁAZY – 08.06.2019 – TUTAJ

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole