Sztafetowe Biegi Przełajowe DZ
NAMYSŁÓW – 10.10.2019 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Sztafetowe Biegi Przełajowe CH
NAMYSŁÓW – 10.10.2019 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Unihokej  DZ
NIEMODLIN – 19.11.2019 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Półfinał A
NIEMODLIN – 06.11.2019 – TUTAJ
Półfinał B
KOMPRACHCICE – 06.11.2019 – TUTAJ
—————————————————–

Unihokej  CH
KOMPRACHCICE – 20.11.2019 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ

Półfinał A
NIEMODLIN – 07.11.2019 – TUTAJ
Półfinał B
KOMPRACHCICE – 07.11.2019 – TUTAJ
—————————————————-
Szachy
OPOLE – 18.11.2019 – TUTAJ
Półfinał A
OPOLE – 07.11.2019 – TUTAJ
Półfinał B
OPOLE – 08.11.2019 – TUTAJ
—————————————————
Halowa Piłka Nożna DZ
BRZEG – 04.12.2019 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Półfinał A
BRZEG – 21.11.2019 – TUTAJ
Półfinał B
BABORÓW – 20.11.2019 – TUTAJ
Półfinał C
PRASZKA – 22.11.2019 – TUTAJ
Półfinał D
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 21.11.2019 – TUTAJ
———————————————————–
Halowa Piłka Nożna CH
KOMPRACHCICE – 12.12.2019 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Półfinał A
BRZEG – 18.11.2019 – TUTAJ
Półfinał B
OPOLE – 18.11.2019 – TUTAJ
Półfinał C
KRAPKOWICE – 18.11.2019 – TUTAJ
Półfinał D
PRUDNIK – 18.11.2019 – TUTAJ
———————————————————
Mini Piłka Ręczna DZ
GRODKÓW – 12.12.2019 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Półfinał A
GRODKÓW – 27.11.2019 – 
TUTAJ
Półfinał B
OTMUCHÓW – 27.11.2019 – TUTAJ
Półfinał C
DOBRZEŃ WIELKI – 27.11.2019 – TUTAJ
Półfinał D
KRAPKOWICE – 27.11.2019 – TUTAJ
———————————————————-
Mini Piłka Ręczna CH
GRODKÓW – 10.12.2019 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Półfinał A
GRODKÓW – 26.11.2019 – TUTAJ
Półfinał B
OPOLE – 26.11.2019 – TUTAJ
Półfinał C
ZĘBOWICE – 26.11.2019 – TUTAJ
Półfinał D
KRAPKOWICE – 26.11.2019 – TUTAJ
———————————————————
Badminton DZ
GŁUBCZYCE – 12.12.2019 – TUTAJ
Badminton ID/CH
GŁUBCZYCE – 12.12.2019 – TUTAJ
——————————————————–
Gry i Zabawy DZ
KRAPKOWICE – 21.01.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Półfinał A
KRAPKOWICE – 09.01.202 – TUTAJ
Półfinał B
DĄBROWA = 09.01.2020 – TUTAJ
Półfinał C
NAMYSŁÓW – 09.01.2020 – TUTAJ
——————————————————-
Gry i Zabawy CH
KRAPKOWICE – 21.01.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Półfinał A
KRAPKOWICE – 09.01.202 – TUTAJ
Półfinał B
DĄBROWA – 09.01.2020 – TUTAJ
Półfinał C
NAMYSŁÓW – 09.01.2020 – TUTAJ
——————————————————
Tenis Stołowy Drużynowy DZ
NIEMODLIN – 14.01.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Tenis Stołowy Drużynowy CH
NIEMODLIN – 14.01.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
—————————————————–
Mini Badminton DZ
GŁUBCZYCE – 23.01.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Mini Badminton CH
GŁUBCZYCE – 23.01.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
—————————————————–
Dwa Ognie DZ
OPOLE – 03.03.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Półfinał A
OPOLE – 29.01.2020 – TUTAJ
Półfinał B
OPOLE – 29.01.2020 – TUTAJ
Półfinał C
OPOLE – 29.01.2020 – TUTAJ
Półfinał D
BRZEG – 30.01.2020 – TUTAJ
—————————————————-
Dwa Ognie CH
ŁUBNIANY – 04.03.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Półfinał A
ŁUBNIANY – 31.01.2020 – TUTAJ
Półfinał B
PACZKÓW – 31.01.2020 – TUTAJ
Półfinał C
CHRÓŚCICE – 30.01.2020 – TUTAJ
Półfinał D
OPOLE – 30.01.2020 – TUTAJ


Tenis Stołowy Indywidualny DZ
NYSA – 05.02.2020 – TUTAJ
Tenis Stołowy Indywidualny CH
NYSA – 05.02.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Mini Koszykówka CH
Półfinał A
NIEMODLIN – 02.03.2020 – TUTAJ
Półfinał B
PRUDNIK – 02.03.2020 – TUTAJ
Półfinał C
OPOLE – 02.03.2020 – TUTAJ
Półfinał D
OPOLE- 03.03.2020 – TUTAJ


Mini Koszykówka DZ
Półfinał B
GŁUCHOŁAZY – 04.03.2020 – TUTAJ
Półfinał C
OPOLE – 05.03.2020 – TUTAJ
Półfinał D
STRZELCE OPOLSKIE – 05.03.2020 – TUTAJ


Siatkówka(4) DZ
Półfinał A
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 09.03.2020 – TUTAJ

Półfinał B
NIEMODLIN – 09.03.2020 – TUTAJ

Półfinał C
KLUCZBORK – 09.03.2020 – TUTAJ

Półfinał D
NYSA – 09.03.2020 – TUTAJ


Siatkówka(4) CH
Półfinał A
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 10.03.2020 – TUTAJ

Półfinał B
NYSA – 10.03.2020 – TUTAJ

Półfinał C
STRZELCE OPOLSKIE – 10.03.2020 – TUTAJ

Półfinał D
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 10.03.2020 – TUTAJ

 

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole