IGRZYSKA DZIECI – TERMINARZ
ROK SZKOLNY 2018/2019
Zawody powiatowe muszą się odbyć przed otwarciem okna zgłoszenia w SRS
do półfinałów/finałów

L.P. Półfinał Finał
Dyscyplina, Grupy, Organizator Data Data Organizator
 1 Indywidualne biegi przełajowe
Rocznik – 2006, 2007 i młodsi
Dziewczęta – 1000 m – dzikie karty
Namysłów/1/Nysa/1/Opole-z/1/ Krapkowice/1/Opole-m/1/Brzeg/1/
Chłopcy – 1500 m – dzikie karty
Nysa/2/Namysłów/1/Opole-z/1/ Olesno/1/Krapkowice/1/
  Okno SRS
05.10.2018
08.10.2018
FINAŁ
10.10.2018 
 

 

LASOCICE 

 2  Drużynowe biegi przełajowe
Rocznik 2008 i młodsze
dziewczęta/chłopcy – 800 m
Rocznik 2006/2007
dziewcz
ęta/chłopcy – 1200 m
  Okno SRS
12.10.2018
15.10.2018
FINAŁ
17.10.2018 
 

SMOLARNIA 

3  Unihokej
Dziewczęta
Rocznik – 2006 i młodsze

A. NYSA I/Nysa III/Brzeg/Prudnik/
Opole-z II
(Sala Prudnik)
B.NYSA II/Opole-m/K-Koźle/Opole-z/ Głubczyce/Krapkowice
(Sala Niemodlin)
Okno SRS
03.11.2018
06.11.2018
08.11.2018
 
Okno SRS
17.11.2018
20.11.2018
FINAŁ
22.11.2018 
 

NIEMODLIN 

 4  Unihokej
Chłopcy
Rocznik – 2006 i młodsi

A.OPOLE-z/Nysa I/Krapkowice II/  Opole-m/Brzeg/Głubczyce-II
(Sala Niemodlin)
B.GŁUBCZYCE/Krapkowice I/Nysa II/ Opole-z II/K-Koźle/Prudnik
(Sala Prudnik)
Okno SRS
04.11.2018
07.11.2018
09.11.2018
 
Okno SRS
18.11.2018
21.11.2018
FINAŁ
23.11.2018  
 


NIEMODLIN 

5  Szachy – drużynowo
Rocznik 2006 i młodsi

A.OPOLE-m I/Opole-m III/ Kluczbork II/ Nysa II/Prudnik/ Brzeg/K-Koźle
B.NYSA I/Opole-m II/Kluczbork I/  Opole-z/ Krapkowice/Olesno/ Strzelce 
Okno SRS
02.11.2018
05.11.2018
PÓŁFINAŁY
07.11.2018 
Okno SRS
23.11.2018
26.11.2018
FINAŁ
28.11.2018
 
 
 

OPOLE

 6  Halowa piłka nożna
Dziewczęta
Rocznik – 2006 i młodsze
A.GŁUBCZYCE/Krapkowice II/ Strzelce/ Opole-z
B.KRAPKOWICE/K-Koźle II/         Głubczyce II/Prudnik
C.K-KOŹLE/Kluczbork/Olesno/ Nysa II
D.NYSA/Namysłów/Opole-m/Brzeg 
Okno SRS
07.11.2018
10.11.2018
PÓŁFINAŁY
12.11.2018 
Okno SRS
29.11.2018
02.12.2018
FINAŁ
04.12.2018 
Zwycięzca
GRUPY
 7  Halowa piłka nożna
Chłopcy
Rocznik – 2006 i młodsi
A.KRAPKOWICE/Namysłów/Olesno/ Strzelce
B.OPOLE-m/Opole-z/Kluczbork/K-Koźle
C.BRZEG/Nysa/Głubczyce/
Krapkowice II

D.OPOLE-m II/Prudnik/Olesno II/
Brzeg II 
Okno SRS
09.11.2018
12.11.2018
PÓŁFINAŁY
14.11.2018 
Okno SRS
30.11.2018
03.12.2018
FINAŁ
05.12.2018  
Zwycięzca
GRUPY
A 
8  Badminton – drużynowo
Dziewczęta/Chłopcy
Rocznik – 2006 i młodsi
Z powiatu mogą
awansować 
3 szkoły
Szkołę może
reprezentować
tylko
1 drużyna!!!!
  
Okno SRS
30.11.2018
03.12.2018
FINAŁ
05.12.2018 
GŁUBCZYCE  
 9 Tenis stołowy – drużynowo
Rocznik – 2006 i młodsi
Dziewczęta – dzikie karty
Olesno/2/Nysa/1/Opole-z/1/
Chłopcy – dzikie karty
Nysa/2/Brzeg/1/Kluczbork/1/
  Okno SRS
07.12.2018
10.12.2018
FINAŁ
12.12.2018 
 NIEMODLIN  

 

10  Mini badminton
Dziewczęta/Chłopcy
Rocznik – 2008-2009
Rocznik – 2010-2011
  Okno SRS
08.12.2018
11.12.2018
FINAŁ
13.12 2018  
 
GŁUBCZYCE
11  Mini piłka ręczna
Chłopcy 
Rocznik – 2006 i młodsi
A.STRZELCE/Brzeg II/Opole-m/ Namysłów
B.STRZELCE II/Olesno II/Krapkowice/ Głubczyce
C.BRZEG/Nysa/Opole-z/Prudnik
D.OLESNO/Kluczbork/K-Koźle/ Strzelce
Okno SRS
24.11.2018
27.11.2018
PÓŁFINAŁY
29.11.2018
Okno SRS
08.12.2018
11.12.2018
FINAŁ
13.12.2018 
Zwycięzca
GRUPY
A   
 
 12  Mini piłka ręczna
Dziewczęta
Rocznik – 2006 i młodsze
A.BRZEG/Opole-m/Nysa II/Głubczyce
B.OPOLE-z/K-Koźle/Brzeg II/Namysłów
C.NYSA/Olesno II/Strzelce Op. III/ Krapkowice II
D.KRAPKOWICE/Kluczbork/Prudnik/ Opole-z II
 Okno SRS
22.11.2018
26.11.2018
PÓŁFINAŁY
28.11.2018 
Okno SRS
08.12.2018
12.12.2018
FINAŁ
14.12.2018
Zwycięzca
GRUPY
 13  Gry i zabawy
Dziewczęta/Chłopcy
Rocznik – 2008 i młodsi
A.KRAPKOWICE/Głubczyce/K-Koźle/ Strzelce
B.OPOLE-m/Opole-z/Nysa/Prudnik
C.NAMYSŁÓW/Brzeg/Kluczbork/Olesno
Okno SRS
05.01.2019
08.01.2019
PÓŁFINAŁY
10.01.2019   
  Okno SRS
17.01.2019
20.01.2019
FINAŁY
22.01.2019 
Zwycięzca
GRUPY
A
14 Dwa ognie
Dziewczęta
Rocznik – 2008 i młodsze
A.OPOLE-m I/Opole-z/Namysłów/ Krapkowice
B.OPOLE-m II/Olesno/Prudnik/
Brzeg II
 
C.OPOLE-m III/Głubczyce/K-Koźle/
D.BRZEG/Kluczbork/Nysa/Strzelce 
Okno SRS
16.02.2019
19.02.2019
PÓŁFINAŁY
21.02.2019  
Okno SRS
28.02.2019
03.03.2019
FINAŁ
05.03.2019 
Zwycięzca
GRUPY
A
 
15   Dwa ognie
Chłopcy
Rocznik – 2008 i młodsi
A.OPOLE-m/Olesno/Namysłów/Nysa II
B.OPOLE-z/Opole-m I/Prudnik/Strzelce
C.NYSA/K-Koźle/Brzeg/Opole-z III
D.OPOLE-z II/Krapkowice/Kluczbork/ Głubczyce
Okno SRS
17.02.2019
20.02.2019
PÓŁFINAŁY
22.02.2019 
  Okno SRS
01.03.2019
04.03.2019
FINAŁ
06.03.2019
 Zwycięzca
GRUPY
A
 
 16  Mini koszykówka
Dziewczęta
Rocznik – 2006 i młodsze
A.NYSA I/Prudnik/Kluczbork/Głubczyce
B.NYSA II/Brzeg/Opole-m II/Namysłów
C.OPOLE-m/Opole-z/Strzelce II/K-Koźle
D.STRZELCE/Nysa III/Krapkowice/ Olesno
Okno SRS
21.02.2019
24.02.2019
PÓŁFINAŁY
26.02.2019 
Okno SRS
07.03.2019
10.03.2019
FINAŁ
12.03.2019 
Zwycięzca
GRUPY
A
 
17   Mini koszykówka 
Chłopcy
Rocznik – 2006 i młodsi
A.OPOLE-z/Nysa/Olesno II/Namysłów
B.OPOLE-m/Brzeg/Prudnik II/ Krapkowice
C.PRUDNIK/Strzelce/Opole-z II/K-Koźle
D.OLESNO/Głubczyce/Opole-m II/ Kluczbork
Okno SRS
23.02.2019
26.02.2019
PÓŁFINAŁY
28.02.2019  
Okno SRS
08.03.2019
11.03.2019
FINAŁ
13.03.2019  
Zwycięzca
GRUPY
A
  
18  Tenis stołowy – indywidualny
Rocznik – 2006 i młodsi
Dziewczęta – dzikie karty
Olesno/3/Opole-z/1/
Chłopcy – dzikie karty
Nysa/3/Brzeg/1/
   Okno SRS
09.03.2019
12.03.2019
FINAŁ
14.03.2019   
CISEK 
 19   Sztafetowe biegi przełajowe
Rocznik 2006 i młodsi – 8×800 m
Dziewczęta – dzikie karty
Namysłów/1/Nysa/1/Opole-z/1/
Opole-m/1/
Chłopcy – dzikie karty
Namysłów/2/Nysa/2/
  Okno SRS
23.03.2019
26.03.2019

FINAŁ
28.03.2019   
NAMYSŁÓW
20  Mini siatkówka – czwórki
Dziewczęta
Rocznik – 2006 i młodsze
A.K-KOŹLE/Krapkowice/Brzeg/
Głubczyce

B.NYSA/Opole-m/Strzelce/Nysa II/
C.K-KOŹLE II/Namysłów/Kluczbork/
Prudnik
D.OPOLE-m/Opole-z/Olesno/K-Koźle II 
Okno SRS
15.03.2019
18.03.2019
PÓŁFINAŁY
20.03.2019  
Okno SRS
30.03.2019
02.04.2019
FINAŁ
04.04.2019 
Zwycięzca
GRUPY
 
21  Mini siatkówka – czwórki
Chłopcy
Rocznik – 2006 i młodsi
A.K-KOŹLE/Głubczyce/Nysa II
B.K-KOŹLE II/Opole-m/Krapkowice/ Opole-z
C.NYSA/Olesno/Namysłów/Kluczbork
D.K-KOŹLE III/Prudnik/Brzeg/ 
Strzelce
Okno SRS
17.03.2019
20.03.2019
PÓŁFINAŁY
22.03.2019  
Okno SRS
01.04.2019
03.04.2019
FINAŁ
05.04.2019
Zwycięzca
GRUPY
 
22  Mini piłka nożna
Dziewczęta
Rocznik – 2006 i młodsze
A.NAMYSŁÓW/Strzelce/Krapkowice II/ Opole-z
B.BRZEG/Opole-m/Prudnik/
Namysłów II
C.KRAPKOWICE/Olesno/Nysa/
K-Koźle II
D.K-KOŹLE/Głubczyce/Kluczbork/
Brzeg II
 Okno SRS
24.04.2019
27.04.2019
PÓŁFINAŁY
29.04.2019  
Okno SRS
03.05.2019
07.05.2019
FINAŁ
09.05.2019  
 
 Zwycięzca
GRUPY
 
23  Mini piłka nożna
Chłopcy
Rocznik – 2006 i młodsi
A.OPOLE-m/Strzelce/Brzeg/
Kluczbork II,
B.KRAPKOWICE/Olesno/Opole-m III/ Prudnik
C.OPOLE-m II/K-Koźle/Głubczyce/
Opole-z
D.KLUCZBORK/Nysa/Krapkowice II/ Namysłów
Okno SRS
21.04.2019
24.04.2019
PÓŁFINAŁY
26.04.2019  
Okno SRS
05.05.2019
08.05.2019
FINAŁ
10.05.2019 
Zwycięzca
GRUPY
A  
 24  Pływanie – sztafety
Dziewczęta/Chłopcy
Rocznik – 2006 i młodsi
  Okno SRS
FINAŁ
MAJ 
K-KOŹLE 
 25  Wędkarstwo spławikowe
Dziewczęta/Chłopcy
Rocznik – 2006 i młodsi
  Okno SRS
13.05.2019
16.05.2019
FINAŁ
18.05.2019
  
OPOLE   
 26  Czwórbój lekkoatletyczny
Rocznik 2006 i młodsi
Dziewczęta – dzikie karty
Namysłów/2/Nysa//1/Krapkowice/1/
Chłopcy – dzikie karty
Namysłów/1/Krapkowice/1/Nysa/1/
K-Koźle/1/
  Okno SRS
23.05.2019
26.05.2019
FINAŁ
28.05.2019 
OPOLE  
 27  Lekkoatletyka – indywidualna
Rocznik – 2006 i młodsi
Dziewczęta – dzikie karty
Opole-m/8/Namysłów/6/Opole-m/4/
K-Koźle/2/ Nysa/2/Krapkowice/2/ Brzeg/1/ Głubczyce/1/ Strzelce Op./1/
Chłopcy – dzikie karty
Krapkowice/5//Nysa/5/Opole-m/4/ Namysłów /3/Brzeg/2/ K-Koźle/2/ Olesno/2/ Strzelce Op./2/Kluczbork/1/ Opole-z /1/
  Okno SRS
01.06.2019
04.06.2019
FINAŁ
06.06.2019 
OPOLE  
 28  Trójbój lekkoatletyczny
Rocznik – 2008 i młodsi
Dziewczęta – dzikie karty
Namysłów /2/ Nysa /1/Opole-m/1/
Chłopcy – dzikie karty 
Nysa/3/Namysłów/1/
  Okno SRS
FINAŁ
CZERWIEC   
 

GŁUCHOŁAZY 

 29        
Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole