FINAŁY OGÓLNOPOLSKIE


BADMINTON DZ/CH
05.03.2020 – 08.03.2020 – Białystok
Komunikat organizacyjnyTUTAJ


SZACHY
15.05.2020 – 18.05.2020 – Szklarska Poręba
Komunikat organizacyjnyTUTAJ


TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY – DZ/CH
21.05.2020 – 23.05.2020 – Rawa Mazowiecka
Komunikat organizacyjnyTUTAJ


PIŁKA RĘCZNA – DZ
21.05.2020 – 24.05.2020 – Dźwirzyno


SIATKÓWKA(4) – DZ/CH
21.05.2020 –  24.05.2020 – Głuchołazy


PIŁKA RĘCZNA – CH
28.05.2020 – 31.05.2020 – Dźwirzyno


UNIHOKEJ – DZ/CH
11.06.2020 – 14.06.2020 – Elbląg
Pismo organizacyjneTUTAJ


CZWÓRBOJ LA – DZ/CH
11.06.2020 – 13.06.2020 – Olecko


MINI KOSZYKÓWKA – CH
12.06.2020 – 14.06.2020 – Białystok


PIŁKA NOŻNA – DZ/CH
18.06.2020 – 21.06.2020 – Głuchołazy


SZTEFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – DZ/CH
23.10.2020 – Olecko


KOMUNIKAT 28/2019/20

SIATKÓWKA(4)
dziewczęta

Półfinał A
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 09.03.2020
Sala sportowa PSP 19 K-Koźle / ul. Mieszka I/4

weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
K-KOŹLE / OPOLE-m
GŁUBCZYCE / KLUCZBORK II
OKNO SRS
04.03.2020 – 07.03.2020
Kontakt – Radosław Zych – 602 408 943
Półfinał B
NIEMODLIN – 09.03.2020
Hala sportowa MOSiR Niemodlin / ul. Reymonta 11
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
OPOLE-z / K-KOŹLE II
NAMYSŁÓW / PRUDNIK
OKNO SRS
04.03.2020 – 07.03.2020
Kontakt – Marcin Kołodziej – 881 333 042
Półfinał C
KLUCZBORK – 09.03.2020
Sala sportowa PSP 2 Kluczbork / ul. Wolności 18
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
KLUCZBORK / NYSA II
BRZEG / OLESNO
OKNO SRS
04.03.2020 – 07.03.2020
Kontakt – Zbigniew Stachowski – 697 409 283
Półfinał D
NYSA – 09.03.2020
Sala sportowa SP 3 Nysa / ul. Krawiecka 6
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
NYSA / KRAPKOWICE
STRZELCE / OPOLE-z II
OKNO SRS
04.03.2020 – 07.03.2020
Kontakt – Maciej Ciuła – 728 810 915

KOMUNIKAT 29/2019/20

SIATKÓWKA(4)
chłopcy

Półfinał A
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 10.03.2020
Sala sportowa PSP 11 K-Koźle / ul. Partyzantów 30

weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
K-KOŹLE / OPOLE-z
STRZELCE II / KRAPKOWICE
OKNO SRS
04.03.2020 – 08.03.2020
Kontakt – Marcin Nurski – 608 538 927
Półfinał B
NYSA – 10.03.2020
Sala sportowa PSP 3 Nysa / ul. Krawiecka 6
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
NYSA / BRZEG
OLESNO / PRUDNIK
OKNO SRS
04.03.2020 – 08.03.2020
Kontakt – Ewa Strukowska – 698 503 699
Półfinał C
STRZELCE OPOLSKIE – 10.03.2020
Sala sportowa PSP 4 Strzelce/ ul. 1 Maja
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
STRZELCE / NAMYSŁÓW
K-KOŹLE III / KLUCZBORK
OKNO SRS
04.03.2020 – 08.03.2020
Kontakt – Romuald Kita – 604 182 374
Półfinał D
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 10.03.2020
Sala sportowa PSP 19 K-Koźle/ ul. Mieszka I 4
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
K-KOŹLE II / NYSA II
OPOLE-m / GŁUBCZYCE
OKNO SRS
04.03.2020 – 08.03.2020
Kontakt – Andrzej Gąsior – 507 277 115

KOMUNIKAT 30/2019/20

MINI KOSZYKÓWKA
dziewczęta
BRZEG – 11.03.2020
Sala sportowa Brzeg/ ul. Oławska 2
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
P
SP 1 Prudnik / PSP 7 Strzelce Op.
PSP 5 Brzeg / PSP 6 Brzeg
OKNO SRS
06.03.2020 – 09.03.2020
Kontakt – Ewa Jarząb – 793 521 700

KOMUNIKAT 31/2019/20

MINI KOSZYKÓWKA
chłopcy
NIEMODLIN – 12.03.2020
Hala sportowa Niemodlin / ul. Reymonta 11
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
SP 1 Niemodlin / PSP 1 Prudnik
PSP 2 Opole / SP 1 Otmuchów 
OKNO SRS
06.03.2020 – 10.03.2020
Kontakt – Marcin Kołodziej – 881 333 042


 



 





 

 


 

 

 

 

 

 

 




 

 






 



 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole