ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE


ZAWODY WOJEWÓDZKIE

KOMUNIKAT 4/2022

Szachy
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
GRUPA A
OPOLE – 14.11.2022
Sala Toyota Park/ ul. Oleska 70
Weryfikacja – 9;00 >9,30 / Rozpoczęcie – 9,35
Mistrzowie Powiatów + dzikie karty
Opole-m/Kluczbork/Opole-z/Brzeg/
Strzelce II / 
Prudnik II/Namysłów/Nysa
OKNO SRS
09.11.2022 > 8,00
12.11.2022 > 22,00
ORGANIZATOR – Remigiusz Polek 
– 604 547 495
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
GRUPA B
KADŁUB – 18.11.2022
Sala ZPO/ ul. Powstańcąw Śląskich 26
Weryfikacja – 9;15 >9,40 / Rozpoczęcie – 10,00
Mistrzowie Powiatów + dzikie karty
Strzelce/Opole-m II/Prudnik/Krapkowice
Nysa II/
K-Koźle/ Namysłów/Olesno
OKNO SRS
12.11.2022 > 8,00
16.11.2022 > 22,00
ORGANIZATOR –
Kamila Hasterok – 604 518 113
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
KOMUNIKAT 5/2022

Mini Piłka Ręczna
Chłopcy

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
GRUPA A
GRODKÓW – 21.11.2022
Sala LO / ul. Sienkiewicza 29 
Weryfikacja – 8;45 >9,15 / Rozpoczęcie – 9,30
Brzeg /Opole-z/Opole-m II/Brzeg III/
Strzelce/Olesno/Głubczyce/Namysłów

OKNO SRS
15.11.2022 > 8,00
19.11.2022 > 22,00
ORGANIZATOR –
Roman Smoliński – 660 618 984
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
GRUPA B
OPOLE – 22.11.2022
Sala PSP 24 / ul. Gorzołki 4
Weryfikacja – 8;45 >9,15 / Rozpoczęcie – 9,00
Opole-m/Brzeg II/Opole-z II/Krapkowice/
Nysa/K-Koźle /Prudnik/Kluczbork

OKNO SRS
16.11.2022 > 8,00
20.11.2022 > 22,00
ORGANIZATOR –
Remigiusz Polek – 604 947 495
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
KOMUNIKAT 4/2022

Mini Piłka Ręczna
Dziewczęta

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
GRUPA A
GRODKÓW – 23.11.2022
Sala MOSiR / ul. Klubowa 9 
Weryfikacja – 8;45 >9,15 / Rozpoczęcie – 9,30
Brzeg /Nysa II/Opole-m/Krapkowice II/
Głubczyce/Namysłów/Prudnik/ Kluczbork

OKNO SRS
17.11.2022 > 8,00
21.11.2022 > 22,00
ORGANIZATOR –
Sławomir Łoza – 660 836 621
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
GRUPA B
KRAPKOWICE – 23.11.2022
Sala Otmęt / ul. Kilińskiego 1a
Weryfikacja – 8;45 >9,15 / Rozpoczęcie – 9,30
Krapkowice/Nysa/K-Koźle/Olesno/
Brzeg II/ Opole-m II/ Opole-z/Strzelce/

OKNO SRS
17.11.2022 > 8,00
21.11.2022 > 22,00
ORGANIZATOR –
Adam Czyż – 578 548 873
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
KOMUNIKAT 6/2022

Dwa Ognie
Dziewczęta

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
GRUPA A
OPOLE – 29.11.2022
Sala PSP 20 / ul. Grudzicka 48
Weryfikacja – 8,30 >8,45 / Rozpoczęcie – 9,00
UCZESTNICY
Opole-m / Krapkowice
Brzeg III/ Strzelce/

OKNO SRS
22.11.2022 > 8,00
27.11.2022 > 22,00
ORGANIZATOR –
Remigiusz  Polek – 604 547 495
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
GRUPA B
GRODKÓW – 29.11.2022
Sala PSP 1 / ul. Klubowa 9
Weryfikacja – 9;15 >9,45 / Rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
Brzeg /Olesno/
Opole-m III/ Prudnik/

OKNO SRS
22.11.2022 > 8,00
27.11.2022 > 22,00
ORGANIZATOR –
Sławomir Łoza – 660 836 621
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
GRUPA C
LUBSZA – 29.11.2022
Sala PSP / ul. Szkolna 2
Weryfikacja – 9;15 >9,45 / Rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
Brzeg II /Opole-z
Namysłów / Kluczbork

OKNO SRS
22.11.2022 > 8,00
27.11.2022 > 22,00
ORGANIZATOR –
Adam Przybyła – 691 031 487
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
GRUPA D
OPOLE – 29.11.2022
Sala NSP Nasza Szkoła / ul. Chabrów 54
Weryfikacja – 9,15 >9,45 / Rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
Opole-m II/ K-Koźle
Głubczyce / Nysa

OKNO SRS
22.11.2022 > 8,00
27.11.2022 > 22,00
ORGANIZATOR –
Remigiusz  Polek – 604 547 495
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
KOMUNIKAT 7/2022

Dwa Ognie
Chłopcy

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
GRUPA A
OPOLE – 14.12.2022
Sala PSP 11 / ul. Chabrów 65
Weryfikacja – 9,30 >9,45 / Rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
Opole-m / Głubczyce
Namysłów/ Nysa II

OKNO SRS
08.12.2022 > 8,00
12.12.2022 > 22,00
ORGANIZATOR – Remigiusz  Polek 604 547 495
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
GRUPA B
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 30.11.2022
Sala Śródmieście / Al. Jana Pawła II 29
Weryfikacja – 8,30 >8,45 / Rozpoczęcie – 9,00
UCZESTNICY
K-Koźle / Krapkowice
Kluczbork / Opole-m II
OKNO SRS
23.11.2022 > 8,00
28.11.2022 > 22,00
ORGANIZATOR – Katarzyna Szarek 451 060 099
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
GRUPA C
CHRÓŚCINA NYSKA – 30.11.2022
Sala ZSP  / ul. Szkolna 3
Weryfikacja – 9,30 >9,45 / Rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
Nysa / Opole-z II
Olesno / Prudnik

OKNO SRS
23.11.2022 > 8,00
28.11.2022 > 22,00
ORGANIZATOR –
Mariusz Stokłosa –  696 856 572
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
GRUPA D
DĄBROWA – 30.11.2022
Sala PSP / ul. Szkolna 9
Weryfikacja – 9,30 >9,45 / Rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
Opole-z / K-Koźle II
Brzeg / Strzelce
OKNO SRS
23.11.2022 > 8,00
28.11.2022 > 22,00
ORGANIZATOR –
Rafał Ochlust –  502 751 674
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

KOMUNIKAT 8/2022

Szachy
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
OPOLE – 05.12.2022
Sala Toyota Park/ ul. Oleska 70
Weryfikacja – 9;00 >9,15 / Rozpoczęcie – 9,30
Mistrzowie Powiatów + dzikie karty
NSP NS Opole / SP STO Kluczbork
SP 1 Nysa / PSP 2 Opole
SP 3 Nysa / ZPO Kadłub
ZSP Długomiłowice / PSP 20 Opole
OKNO SRS
29.11.2022 > 8,00
03.12.2022 > 22,00
ORGANIZATOR – Remigiusz Polek 
– 604 547 495

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole