czwartek 17.12.2020

SZACHY – I TURNIEJ RAND PRIX – WYNIKI

 

Po wczorajszych kłopotach technicznych dzisiaj wszystko przebiegało bez problemów i udało nam się ukończyć wszystkie turnieje w ramach Grand Prix LZS i SZS w szachach online.  
Gratuluję cierpliwości i wytrwałości wszystkim tym którzy zdecydowali się po raz drugi przystąpić do rywalizacji. Gratuluje także pięknej gry no i dobrych wyników zawodnikom z „górnej części tabeli”.
To dopiero początek i jeszcze mamy przed sobą 4 turnieje. Tak wiec wszyscy ci którym słabo dzisiaj poszło mają szansę odegrać się za tydzień 22.12.2020 r. (wtorek) godz. 16:00.

Jak zwykle przy takiej ilości uczestników nie uniknęliśmy kilku wpadek – niektórzy zawodnicy zapisali się nie do tego turnieju do którego byli zgłoszeni (zawodnicy z grupy A zapisali się do grupy B przez co wpadli na trudniejszych przeciwników). Także mamy kliku zawodników, którzy zagrali z nieznanym pseudonimem – to trzeba wyjaśnić – do chwili uzupełnienia tych danych wyniki turnieju należy uznać za nieoficjalne. Odsyłam wszystkich na strony www.wzlzsopole.pl i www.szsopolskie.pl gdzie znajdują się wyniki turniejów.

Pozdrawiam
Sędzia Główny
Jan Siekaniec
GRUPA A – TUTAJ
GRUPA B – TUTAJ
GRUPA C – TUTAJ

 

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole