POWIAT OPOLE – MIASTO
Administrator powiatowy
REMIGIUSZ POLEK
——————————————————————-
Biegi Przełajowe Indywidualne /ID/ DZ
OPOLE – 25.09.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Biegi Przełajowe Indywidualne /ID/ CH
OPOLE – 25.09.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Biegi Przełajowe Indywidualne /IMS/ DZ

OPOLE – 25.09.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Biegi Przełajowe Indywidualne /IMS/ CH
OPOLE – 25.09.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Biegi Przełajowe Indywidualne /LIC/ DZ

OPOLE – 25.09.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Biegi Przełajowe Indywidualne /LIC/ CH
OPOLE – 25.09.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Sztafetowe Biegi Przełajowe /IMS/ DZ
OPOLE – 28.09.2019 – TUTAJ
——————————————————————-
Sztafetowe Biegi Przełajowe /IMS/ CH
OPOLE – 28.09.2019 – TUTAJ
——————————————————————-
Sztafetowe Biegi Przełajowe /LIC/ DZ
OPOLE – 28.09.2019 – TUTAJ
——————————————————————-
Sztafetowe Biegi Przełajowe /LIC/ CH
OPOLE – 28.09.2019 – TUTAJ
——————————————————————
Sztafetowe Biegi Przełajowe /ID/ DZ
OPOLE – 28.09.2018 – TUTAJ
——————————————————————
Sztafetowe Biegi Przełajowe /ID/ CH
OPOLE – 28.09.2018 – TUTAJ
——————————————————————
Drużynowe Biegi Przełajowe / ID/ DZ
OPOLE – 03.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Drużynowe Biegi Przełajowe / ID/ CH
OPOLE – 03.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Drużynowe Biegi Przełajowe / IMS/ DZ
OPOLE – 03.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Drużynowe Biegi Przełajowe / IMS/ CH
OPOLE – 03.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Drużynowe Biegi Przełajowe / LIC/ DZ
OPOLE – 03.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Drużynowe Biegi Przełajowe /LIC/ CH
OPOLE – 03.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Piłka Ręczna /IMS/ DZ
OPOLE – 23.10.2018 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 11.10.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 18.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————–
Piłka Nożna(10) /LIC/ CH
OPOLE – 23.10.2018 – TUTAJ
BARAŻ
OPOLE – 18.10.2018 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 08.10.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 09.10.2018 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 11.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Piłka Nożna(10) /LIC/ DZ
OPOLE – 23.10.2018 – TUTAJ
BARAŻ
OPOLE – 18.10.2018 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 16.10.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 16.10.2018 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 12.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Unihokej /ID/ DZ
OPOLE – 31.10.2018 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 09.10.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 09.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Unihokej /ID/ CH
OPOLE – 31.10.2018 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 23.10.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 23.10.2018 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 23.10.2018 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 23.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Unihokej /IMS/ DZ
OPOLE – 16.10.2018 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 16.10.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 16.10.2018 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 16.10.2018 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 16.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Szachy /ID/
OPOLE – 24.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Unihokej /IMS/ CH
OPOLE – 24.10.2018 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 24.10.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 24.10.2018 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 24.10.2018 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 24.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Halowa Piłka Nożna /ID/ DZ
OPOLE – 30.10.2018 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 25.10.2018 – TUTAJ
GRUPA BC
OPOLE – 25.10.2018 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 24.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Halowa Piłka Nożna /ID/ CH
OPOLE – 29.10.2018 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 15.10.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 15.10.2018 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 15.10.2018 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 15.10.2018 – TUTAJ
GRUPA E
OPOLE – 15.10.2018 – TUTAJ
GRUPA F
OPOLE – 15.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Szachy /IMS/
OPOLE – 31.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Halowa Piłka Nożna /IMS/ CH
OPOLE – 08.11.2018 – TUTAJ
GRUPA A/F
OPOLE – 29.10.2018 – TUTAJ
GRUPA C/D
OPOLE – 25.10.2018 – TUTAJ
GRUPA B/E
OPOLE – 15.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Halowa Piłka Nożna /IMS/ DZ
OPOLE – 13.11.2018 – TUTAJ
GRUPA A/B
OPOLE – 30.10.2018 – TUTAJ
GRUPA C/D
OPOLE – 26.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————
Koszykówka /LIC/ DZ
OPOLE – 09.11.2018 – TUTAJ
BARAŻ
OPOLE – 09.11.2018 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 08.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 06.11.2018 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 09.11.2018 – TUTAJ
—————————————————————— 
Tenis Stołowy Drużynowy /IMS/ DZ
OPOLE – 15.11.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Tenis Stołowy Drużynowy /IMS/ CH
OPOLE – 15.11.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Tenis Stołowy Drużynowy /ID/ DZ
OPOLE – 19.11.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Piłka Ręczna /IMS/ CH
OPOLE – 22.11.2018 – TUTAJ
GRUPA ABCD
OPOLE – 19.11.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Badminton Drużynowy /ID/ CH
OPOLE – 21.11.2018 – TUTAJ
——————————————————————
Szachy /LIC/
OPOLE – 21.11.2018 – TUTAJ
——————————————————————
Mini Piłka Ręczna /ID/ DZ
OPOLE – 23.11.2018 – TUTAJ
BARAŻ
OPOLE – 15.11.2018 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 07.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B/C
OPOLE – 09.11.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Mini Piłka Ręczna /ID/ CH
OPOLE – 20.11.2018 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 13.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B/D
OPOLE – 16.11.2018 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 08.11.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Tenis stołowy indywidualny /IMS/ DZ
OPOLE – 24.01.2019 – TUTAJ
——————————————————————
Tenis stołowy indywidualny /IMS/ CH
OPOLE – 24.01.2019 – TUTAJ

——————————————————————

Badminton Drużynowy /LIC/ DZ
OPOLE – 26.11.2018 – TUTAJ
——————————————————————
Badminton Drużynowy /LIC/ CH
OPOLE – 26.11.2018 – TUTAJ
——————————————————————
Tenis Stołowy Drużynowy /LIC/ DZ
OPOLE – 28.11.2018 – TUTAJ
——————————————————————
Tenis Stołowy Drużynowy /LIC/ CH
OPOLE – 28.11.2018 – TUTAJ
——————————————————————
Badminton Drużynowy /ID/ DZ
OPOLE – 28.11.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Tenis Stołowy Drużynowy /ID/ CH
OPOLE – 05.12.2018 – TUTAJ
——————————————————————
Koszykówka /LIC/ CH
OPOLE – 06.12.2018 – TUTAJ
PÓŁFINAŁ – GRUPA A
OPOLE – 14.11.2018 – TUTAJ
PÓŁFINAŁ – GRUPA B
OPOLE – 15.11.2018 – TUTAJ
ELIMINACJE – GRUPA A
OPOLE – 09.11.2018 – TUTAJ
ELIMINACJE – GRUPA B
OPOLE – 08.11.2018 – TUTAJ
ELIMINACJE – GRUPA C
OPOLE – 07.11.2018 – TUTAJ
ELIMINACJE – GRUPA D
OPOLE – 06.11.2018 – TUTAJ
————————————————————–
Koszykówka /IMS/ DZ
OPOLE – 10.12.2018 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 06.12.2018 – TUTAJ
GRUPA BC
OPOLE – 28.11.2018 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 29.11.2018 – TUTAJ
——————————————————————
Gry i Zabawy /ID/ DZ
OPOLE – 12.12.2018 – TUTAJ
PÓŁFINAŁ
OPOLE – 03.12.2018 – TUTAJ
II ETAP
OPOLE – 28.11.2018 – TUTAJ
I ETAP
OPOLE – 14.11.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Gry i Zabawy /ID/ CH
OPOLE – 12.12.2018 – TUTAJ
PÓŁFINAŁ
OPOLE – 03.12.2018 – TUTAJ
II ETAP
OPOLE – 28.11.2018 – TUTAJ
I ETAP
OPOLE – 14.11.2018 – TUTAJ
—————————————————————-
Koszykówka /IMS/ CH
OPOLE – 14.12.2018 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 16.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 05.12.2018 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 07.12.2018 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 05.12.2018 – TUTAJ
—————————————————————-
Dwa Ognie /ID/ DZ
OPOLE – 16.01.2019 – TUTAJ
PÓŁFINAŁ A
OPOLE – 04.01.2019 – TUTAJ
PÓŁFINAŁ B
OPOLE – 04.01.2019 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 18.12.2019 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 18.12.2019 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 18.12.2019 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 18.12.2019 – TUTAJ
————————————————————
Siatkówka /LIC/ CH
OPOLE – 20.12.2018 – TUTAJ
ĆWIERĆFINAŁY
GRUPA A
OPOLE – 20.12.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 18.12.2018 – TUTAJ
ELIMINACJE
GRUPA A
OPOLE – 13.12.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 04.12.2018 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 03.12.2018 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 10.12.2018 – TUTAJ
————————————————————
Siatkówka /LIC/ DZ
OPOLE – 22.12.2018 – TUTAJ
ĆWIERĆFINAŁY
GRUPA A
OPOLE – 17.12.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 17.12.2018 – TUTAJ
ELIMINACJE
GRUPA A
OPOLE – 13.12.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 07.12.2018 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 05.12.2018 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 14.12.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Badminton drużynowy /IMS/ DZ
OPOLE – 04.01.2019 – TUTAJ
————————————————————
Badminton drużynowy /IMS/ CH
OPOLE – 04.01.2019 – TUTAJ
———————————————————–
Tenis Stołowy Indywidualny /LIC/ DZ
OPOLE – 10.01.2019 – TUTAJ
———————————————————–
Tenis Stołowy Indywidualny /LIC/ CH
OPOLE – 10.01.2019 – TUTAJ
———————————————————–
Dwa Ognie /ID/ CH
OPOLE – 16.01.2019 – TUTAJ
PÓŁFINAŁ A
OPOLE – 08.01.2019 – TUTAJ
PÓŁFINAŁ B
OPOLE – 08.01.2019 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 20.12.2019 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 20.12.2019 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 20.12.2019 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 20.12.2019 – TUTAJ
———————————————————
Piłka Ręczna /LIC/ DZ
OPOLE – 18.02.2019 – TUTAJ
———————————————————
Siatkówka(4) IMS/ DZ
OPOLE – 19.02.2019 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 21.01.2019 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 18.01.2019 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 16.01.2019 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 17.01.2019 – TUTAJ
——————————————————–
Mini Koszykówka /ID/ DZ
OPOLE – 19.02.2019 – TUTAJ
BARAŻ

OPOLE – 24.01.2019 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 17.01.2019 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 22.01.2019 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 17.01.2019 – TUTAJ
——————————————————–
Mini Koszykówka /ID/ CH
OPOLE – 20.02.2019 – TUTAJ
PÓŁFINAŁ I
OPOLE – 13.02.2019 – TUTAJ
PÓŁFINAŁ II
OPOLE – 14.02.2019 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 23.01.2019 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 23.01.2019 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 23.01.2019 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 23.01.2019 – TUTAJ
—————————————————-
Piłka Ręczna /LIC/ CH
OPOLE – 25.02.2019 – TUTAJ
—————————————————-  
Siatkówka /IMS/ CH
OPOLE – 26.02.2019 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 22.02.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 13.02.2019 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 15.02.2019 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 20.02.2019 – TUTAJ
—————————————————-
Siatkówka(4) ID/ CH
OPOLE – 14.03.2019 – TUTAJ
BARAŻ
OPOLE – 11.03.2019 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 04.03.2019 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 04.03.2019 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 04.03.2019 – TUTAJ
——————————————————–
Siatkówka(4) ID/ DZ
OPOLE – 14.03.2019 – TUTAJ
BARAŻ
OPOLE – 11.03.2019 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 27.02.2019 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 27.02.2019 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 01.03.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Piłka Nożna /IMS/ DZ
OPOLE – 14.04.2019 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 08.05.2019 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 09.05.2019 – TUTAJ
——————————————————–
Piłka Nożna /IMS/ CH
OPOLE – 01.04.2019 – TUTAJ
BARAŻ
OPOLE – 27.03.2019 – TUTAJ
GRUPA A
OPOLE – 19.03.2019 – TUTAJ
OPOLE B
OPOLE – 20.03.2019 – TUTAJ
GRUPA C
OPOLE – 21.03.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Pływanie /IMS/ DZ
OPOLE – 17.05.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Pływanie /IMS/ CH
OPOLE – 17.05.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Lekkoatletyka /LIC/ DZ
OPOLE – 21.05.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Lekkoatletyka /LIC/ CH
OPOLE – 21.05.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Lekkoatletyka /IMS/ DZ
OPOLE – 22.05.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Lekkoatletyka /IMS/ CH
OPOLE – 22.05.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Siatkówka Plażowa /LIC/ DZ
OPOLE – 28.05.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Siatkówka Plażowa /LIC/ CH
OPOLE – 30.05.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Pływanie /LIC/ DZ
OPOLE – 05.06.2019 – TUTAJ
——————————————————
Pływanie /LIC/ CH
OPOLE – 05.06.2019 – TUTAJ

 

 

 

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole