POWIAT OLESNO
Administrator powiatowy
PIOTR JAREMA
————————————————————-
Biegi Indywidualne Przełajowe /ID/ DZ
OLESNO – 02.10.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Biegi Indywidualne Przełajowe /ID/ CH
OLESNO – 02.10.2018 – TUTAJ
————————————————————-

Biegi Indywidualne Przełajowe /IMS/ DZ
OLESNO – 02.10.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Biegi Indywidualne Przełajowe /IMS/ CH
OLESNO – 02.10.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Biegi Drużynowe Przełajowe /IMS/ DZ
OLESNO – 05.10.2018 – TUTAJ
————————————————————-

Biegi Drużynowe Przełajowe /IMS/ CH
OLESNO – 05.10.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Biegi Drużynowe Przełajowe /ID/ DZ
OLESNO – 05.10.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Biegi Drużynowe Przełajowe /ID/ CH
OLESNO – 05.10.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Szachy /ID
RUDNIKI – 24.10.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Szachy /IMS
RUDNIKI – 24.10.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Halowa Piłka Nożna /IMS/ CH
OLESNO – 07.11.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Halowa Piłka Nożna /ID/ DZ
PRASZKA – 30.10.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Halowa Piłka Nożna /ID/ CH
OLESNO – 08.11.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Piłka Ręczna /IMS/ DZ
PRASZKA – 06.11.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Halowa Piłka Nożna /LIC/ DZ
OLESNO – 13.11.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Halowa Piłka Nożna /IMS/ DZ
OLESNO – 13.11.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Halowa Piłka Nożna /LIC/ CH
OLESNO – 15.11.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Mini Piłka Ręczna /ID/ DZ
ZĘBOWICE – 14.11.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Mini Piłka Ręczna /ID/ CH
PRASZKA – 16.11.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Piłka Ręczna /IMS/ CH
OLESNO – 22.11.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Koszykówka /LIC/ DZ
OLESNO – 26.11.2018 –TUTAJ
————————————————————-
Koszykówka /LIC/ CH
DOBRODZIEŃ – 28.11.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Koszykówka /IMS/ DZ
PRASZKA – 03.12.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Tenis Stołowy Drużynowy /ID/ DZ
DALACHÓW – 04.12.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Tenis Stołowy Drużynowy /ID/ CH
DALACHÓW – 04.12.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Tenis Stołowy Drużynowy //LIC/ DZ
PRASZKA – 06.12.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Tenis Stołowy Drużynowy //LIC/ CH
PRASZKA – 06.12.2018 – TUTAJ
————————————————————-
Tenis Stołowy Drużynowy /IMS/ DZ
GORZÓW ŚLĄSKI – 11.12.2018 – TUTAJ
————————————————————
Tenis Stołowy Drużynowy /IMS/ DZ
GORZÓW ŚLĄSKI – 11.12.2018 – TUTAJ
———————————————————–
Siatkówka /LIC/ DZ
PRASZKA – 11.12.2018 – TUTAJ
————————————————————
Gry i Zabawy /ID/ DZ
OLESNO – 14.12.2018 – TUTAJ
————————————————————
Gry i Zabawy /ID/ CH
OLESNO – 14.12.2018 – TUTAJ
———————————————————–
Siatkówka /LIC/ CH
OLESNO – 19.12.2019 – TUTAJ
———————————————————-
Koszykówka /IMS/ CH

OLESNO – 07.01.2019 – TUTAJ
———————————————————–
Dwa Ognie /ID/ CH
PRASZKA – 11.01.2019 – TUTAJ
———————————————————-
Dwa Ognie /ID/ DZ
STERNALICE – 15.01.2019 – TUTAJ
———————————————————-
Tenis Stołowy Indywidualny /LIC/ DZ
PRASZKA – 15.01.2019 – TUTAJ
———————————————————
Tenis Stołowy Indywidualny /LIC/ DZ
PRASZKA – 15.01.2019 – TUTAJ
——————————————————–
Piłka Ręczna/LIC/ DZ
OLESNO – 21.01.2019 – TUTAJ
———————————————————-
Koszykówka /ID/ DZ
PRASZKA – 13.02.2019 – TUTAJ
———————————————————-
Tenis Stołowy Indywidualny /IMS/ DZ
PRASZKA – 14.02.2019 – TUTAJ
———————————————————-
Tenis Stołowy Indywidualny /IMS/ CH
PRASZKA – 14.02.2019 – TUTAJ
———————————————————
Koszykówka /ID/ CH
PRASZKA – 15.02.2019 – TUTAJ
——————————————————–
Siatkówka /IMS/ DZ
PRASZKA – 19.02.2019 – TUTAJ
——————————————————–
Piłka ręczna /LIC/ CH
OLESNO – 21.02.2019 – TUTAJ
——————————————————–
Siatkówka /IMS/ CH
GORZÓW ŚLĄSKI – 26.02.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Tenis Stołowy Indywidualny /ID/ DZ
DALACHÓW – 05.03.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Tenis Stołowy Indywidualny /ID/ CH
DALACHÓW – 05.03.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Siatkówka(4) /ID/ CH
GORZÓW ŚLĄSKI – 06.03.2019 – TUTAJ
——————————————————–
Siatkówka(4) /ID/ DZ
GORZÓW ŚLĄSKI – 13.03.2019 – TUTAJ
——————————————————–
Sztafetowe Biegi Przełajowe /ID/ DZ
STARE OLESNO – 19.03.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Sztafetowe Biegi Przełajowe /ID/ CH
STARE OLESNO – 19.03.2019 – TUTAJ
——————————————————
Sztafetowe Biegi Przełajowe /IMS/ DZ
STARE OLESNO – 19.03.2019 – TUTAJ
—————————————————–
Sztafetowe Biegi Przełajowe /IMS/ CH
STARE OLESNO – 19.03.2019 – TUTAJ
—————————————————-
Sztafetowe Biegi Przełajowe /LIC/ DZ
STARE OLESNO – 19.03.2019 – TUTAJ
—————————————————-
Sztafetowe Biegi Przełajowe /LIC/ CH
STARE OLESNO – 19.03.2019 – TUTAJ
—————————————————
Piłka Nożna /LIC/ DZ
OLESNO – 25.03.2019 – TUTAJ
—————————————————
Piłka Nożna /LIC/ CH
OLESNO – 22.03.2019 – TUTAJ
—————————————————
Piłka Nożna /IMS/ CH
OLESNO – 02.04.2019 – TUTAJ
————————————————–
Piłka Nożna /ID/ CH
DOBRODZIEŃ – 06.05.2019 – TUTAJ
————————————————-
Piłka Nożna /IMS / DZ
DOBRODZIEŃ – 07.05.2019 – TUTAJ
————————————————-
Czwórbój Lekkoatletyczny /ID/ DZ
OLESNO – 16.05.2019 – TUTAJ
————————————————-
Czwórbój Lekkoatletyczny /ID/ CH
OLESNO – 16.05.2019 – TUTAJ
————————————————
Lekkoatletyka /ID/ DZ
OLESNO – 22.05.2019 – TUTAJ
————————————————
Lekkoatletyka /ID/ CH
OLESNO – 22.05.2019 – TUTAJ
————————————————
 Lekkoatletyka /IMS/ DZ
OLESNO – 22.05.2019 – TUTAJ
————————————————

Lekkoatletyka /IMS/ CH
OLESNO – 22.05.2019 – TUTAJ
————————————————
Streetball /LIC/ DZ
OLESNO – 04.06.2019 – TUTAJ
————————————————
Streetball /LIC/ CH
OLESNO – 04.06.2019 – TUTAJ


GMINA RADŁÓW
Administrator gminny
RYSZARD KNYSAK
_________________________________
GMINA RUDNIKI
Administrator gminny
TOMASZ DUDA


 

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole