POWIAT OPOLE-ZIEMSKI
Administrator powiatowy
JACEK PATRYS
————————————————————————–
Biegi Indywidualne Przełajowe /ID/ DZ
OZIMEK – 29.09.2018 – TUTAJ
Biegi Indywidualne Przełajowe /ID/ CH
OZIMEK – 29.09.2018 – TUTAJ
————————————————————————–
Biegi Indywidualne Przełajowe /IMS/ DZ
OZIMEK – 29.09.2018 – TUTAJ
Biegi Indywidualne Przełajowe /IMS/ CH
OZIMEK – 29.09.2018 – TUTAJ
————————————————————————-
Drużynowe Biegi Przełajowe /ID/ DZ
OZIMEK – 04.10.2018 – TUTAJ
Drużynowe Biegi Przełajowe /ID/ CH
OZIMEK – 04.10.2018 – TUTAJ
————————————————————————
Drużynowe Biegi Przełajowe /IMS/ DZ
OZIMEK – 04.10.2018 – TUTAJ
Drużynowe Biegi Przełajowe /IMS/ CH
OZIMEK – 04.10.2018 – TUTAJ
———————————————————————–
Unihokej /IMS/ DZ
NIEMODLIN – 08.10.2018 – TUTAJ
Unihokej /IMS/ CH
NIEMODLIN – 08.10.2018 – TUTAJ
———————————————————————-
Halowa Piłka Nożna /ID/ DZ
POPIELÓW – 25.10.2018 – TUTAJ
GRUPA A
POPIELÓW – 22.10.2018 – TUTAJ
GRUPA B
TARNÓW OPOLSKI – 19.10.2018 – TUTAJ
———————————————————————

Sztafetowe Biegi Przełajowe /ID/ DZ
OZIMEK – 23.10.2018 – TUTAJ
Sztafetowe Biegi Przełajowe /ID/ CH
OZIMEK – 23.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————–
Sztafetowe Biegi Przełajowe /ID/ DZ
OZIMEK – 23.10.2018 – TUTAJ
Sztafetowe Biegi Przełajowe /ID/ CH
OZIMEK – 23.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————–
Halowa Piłka Nożna /ID/ CH
NIEMODLIN – 24.10.2018 – TUTAJ
GRUPA A
TUŁOWICE – 19.10.2018 – TUTAJ
GRUPA B
XXX
——————————————————————-
Szachy /ID/
NIEMODLIN – 26.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Szachy /IMS/
NIEMODLIN – 26.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Unihokej /ID/ DZ
NIEMODLIN – 29.10.2018 – TUTAJ
Unihokej /ID/ CH
NIEMODLIN – 29.10.2018 – TUTAJ
——————————————————————-
Halowa Piłka Nożna /IMS/ CH
TUŁOWICE – 07.11.2018 – TUTAJ
GRUPA A
NIEMODLIN – 30.10.2018 – TUTAJ
GRUPA B
XXX
——————————————————————
Halowa Piłka Nożna /IMS/ DZ
KARŁOWICE – 06.11.2018 – TUTAJ
GRUPA A
KARŁOWICE – 18.10.2018 – TUTAJ
GRUPA B
TARNÓW OPOLSKI – 18.10.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Mini Piłka Ręczna /ID/ CH
KOMPRACHCICE – 14.11.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Piłka Ręczna /IMS/ DZ
DOBRZEŃ WIELKI – 16.11.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Piłka Ręczna /IMS/ CH
TUŁOWICE – 15.11.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Mini Piłka Ręczna /ID/ DZ
POPIELÓW – 22.11.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Badminton Drużynowy /ID/ DZ
KOMPRACHCICE – 28.11.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Badminton Drużynowy /ID/ CH
KOMPRACHCICE – 28.11.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Badminton Drużynowy /IMS/ DZ
KOMPRACHCICE – 28.11.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Badminton Drużynowy /IMS/ CH
KOMPRACHCICE – 28.11.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Tenis Stołowy Drużynowy /ID/ DZ
NIEMODLIN – 03.12.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Tenis Stołowy Drużynowy /ID/ CH
NIEMODLIN – 03.12.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Tenis Stołowy Drużynowy /IMS/ DZ
NIEMODLIN – 03.12.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Tenis Stołowy Drużynowy /LIC/ CH
TUŁOWICE – 05.12.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Gry i Zabawy /ID/ DZ
NIEMODLIN – 14.12.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OZIMEK – 06.12.2018 – TUTAJ
GRUPA A
NIEMODLIN – 06.12.2018 – TUTAJ
—————————————————————-
Gry i Zabawy /ID/ CH
NIEMODLIN – 14.12.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OZIMEK – 06.12.2018 – TUTAJ
GRUPA A
NIEMODLIN – 06.12.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Tenis Stołowy Drużynowy /IMS/ CH
NIEMODLIN – 03.12.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Siatkówka /LIC/ DZ
TUŁOWICE – 18.12.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Siatkówka /LIC/ CH
TUŁOWICE – 18.12.2018 – TUTAJ
—————————————————————-
Koszykówka /IMS/ DZ
DĄBROWA – 19.12.2018 – TUTAJ
GRUPA A
TARNÓW OPOLSKI – 12.12.2108 – TUTAJ
GRUPA B
DĄBROWA – 12.12.2018 – TUTAJ
—————————————————————–
Koszykówka /IMS/ CH
DĄBROWA – 20.12.2018 – TUTAJ
GRUPA A
TARNÓW OPOLSKI – 12.12.2018 – TUTAJ
GRUPA B
DĄBROWA – 13.12.2018 – TUTAJ
—————————————————————-
Koszykówka /LIC/ DZ
DOBRZEŃ WIELKI – 17.01.2019 – TUTAJ
—————————————————————
Koszykówka /LIC/ CH
DOBRZEŃ WIELKI – 17.01.2019 – TUTAJ
—————————————————————
Siatkówka /IMS/ DZ
KOMPRACHCICE – 13.02.2019 – TUTAJ
————————————————————–
Dwa ognie /ID/ DZ
NIEMODLIN – 15.02.2019 – TUTAJ
GRUPA A
TARNÓW OPOLSKI – 22.01.2019 – TUTAJ
GRUPA B
NIEMODLIN – 12.02.2019 – TUTAJ
————————————————————–
Dwa ognie /ID/ CH
NIEMODLIN – 15.02.2019 – TUTAJ
GRUPA A
TARNÓW OPOLSKI – 23.01.2019 – TUTAJ
GRUPA B
NIEMODLIN – 12.02.2019 – TUTAJ
————————————————————–
Tenis Stołowy Indywidualny /IMS/ DZ
NIEMODLIN – 14.02.2019 – TUTAJ
—————————————————————-
Tenis Stołowy Indywidualny /IMS/ CH
NIEMODLIN – 14.02.2019 – TUTAJ
—————————————————————-

Koszykówka /ID / CH
NIEMODLIN – 18.02.2019 – TUTAJ
GRUPA A
TARNÓW OPOLSKI – 25.01.2019 – TUTAJ
————————————————————-
Koszykówka /ID / DZ
DĄBROWA – 19.02.2019 – TUTAJ

GRUPA A
TARNÓW OPOLSKI – 25.01.2019 – TUTAJ
GRUPA B
NIEMODLIN – 12.02.2019 – TUTAJ 

————————————————————–
Halowa Piłka Nożna /LIC/ DZ
DOBRZEŃ WIELKI – 23.01.2019 – TUTAJ
————————————————————–
Halowa Piłka Nożna /LIC/ CH
DOBRZEŃ WIELKI – 23.01.2019 – TUTAJ
————————————————————-

Siatkówka /IMS/ DZ
GRUPA A
TURAWA – 24.01.2019 – TUTAJ
GRUPA B
————————————————————-
Piłka Ręczna /LIC/ DZ
DOBRZEŃ WIELKI – 22.02.2019 – TUTAJ
————————————————————-
Piłka Ręczna /LIC/ CH
DOBRZEŃ WIELKI – 22.02.2019 – TUTAJ
————————————————————
Siatkówka /IMS/ CH
OZIMEK – 26.02.2019 – TUTAJ
GRUPA A
TURAWA – 22.02.2019 – TUTAJ
GRUPA B
———————————————————–
Tenis Stołowy Indywidualny /ID/ DZ
NIEMODLIN – 28.02.2019 – TUTAJ
———————————————————–
Tenis Stołowy Indywidualny /ID/ CH
NIEMODLIN – 28.02.2019 – TUTAJ
———————————————————–
Siatkówka(4) /ID/ DZ
NIEMODLIN – 11.03.2019 – TUTAJ
GRUPA A
TARNÓW OPOLSKI – 05.03.2019 – TUTAJ
GRUPA B
NIEMODLIN – 06.03.2019 – TUTAJ
———————————————————
Siatkówka(4) /ID/ DZ
NIEMODLIN – 11.03.2019 – TUTAJ
GRUPA A
NIEMODLIN – 06.03.2019 – TUTAJ
GRUPA B
TARNÓW OPOLSKI – 05.03.2019 – TUTAJ
——————————————————–
Piłka Nożna /IMS/ CH
TUŁOWICE – 29.03.2019 – TUTAJ
GRUPA A
OZIMEK – 25.03.2019 – TUTAJ
GRUPA B
TUŁOWICE – 25.03.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Piłka Nożna /LIC/ CH
DOBRZEŃ WIELKI – 29.03.2019 – TUTAJ
——————————————————-
Piłka Nożna /IMS/ DZ
GRUPA A
OZIMEK – 04.04.2019 – TUTAJ
GRUPA B
——————————————————-
Piłka Nożna /ID/ CH
NIEMODLIN – 09.05.2019 – TUTAJ
GRUPA A
TUŁOWICE – 05.04.2019 – TUTAJ
GRUPA B
——————————————————-
Piłka Nożna /ID/ DZ
POPIELÓW – 06.05.2019 – TUTAJ
——————————————————
Piłka Nożna /ID/ CH
GRUPA A
OZIMEK – 07.05.2019 – TUTAJ
GRUPA B
——————————————————
PIŁKA NOŻNA /IMS/ DZ
POPIELÓW – 10.05.2019 – TUTAJ
——————————————————
Czwórbój Lekkoatletyczny /ID/ DZ
OZIMEK – 14.05.2019 – TUTAJ
——————————————————
Czwórbój Lekkoatletyczny /ID/ CH
OZIMEK – 14.05.2019 – TUTAJ
—————————————————–
Trójbój Lekkoatletyczny /ID/ DZ
OZIMEK – 14.05.2019 – TUTAJ
—————————————————–
Trójbój Lekkoatletyczny /ID/ CH
OZIMEK – 14.05.2019 – TUTAJ


GMINA CHRZĄSTOWICE
Administrator gminny
TOMASZ GAWLAS
—————————————————————-
Halowa Piłka Nożna /ID/ DZ
CHRZĄSTOWICE – 09.10.2108 – TUTAJ
—————————————————————-
Halowa Piłka Nożna /ID/ CH
CHRZĄSTOWICE – 11.10.2018 – TUTAJ
—————————————————————-
Gry i Zabawy /ID/ DZ
CHRZĄSTOWICE – 30.11.2018  – TUTAJ
—————————————————————-
Gry i Zabawy /ID/ CH
CHRZĄSTOWICE – 30.11.2018 – TUTAJ
—————————————————————
Mini Koszykówka /ID/ DZ
CHRZĄSTOWICE – 08.01.2019 – TUTAJ
—————————————————————
Mini Koszykówka /ID/ CH
CHRZĄSTOWICE – 08.01.2019 – TUTAJ
—————————————————————
Dwa Ognie /ID/ DZ
DĘBSKA KUŹNIA – 14.01.2019 – TUTAJ
—————————————————————
Dwa Ognie /ID/ CH
DĘBSKA KUŹNIA – 15.01.2019 – TUTAJ
—————————————————————
Piłka Nożna /IMS/ CH
DĘBSKA KUŹNIA – 21.03.2019 – TUTAJ
—————————————————————
GRUPA A
POPIELÓW – 02.04.2019 – TUTAJ
GRUPA B
STARE BUDKOWICE – 02.04.2019 – TUTAJ


GMINA MURÓW
Administrator gminny
NORBERT KAFKA


GMINA NIEMODLIN
Administrator gminny
MARCIN KOŁODZIEJ
—————————————————————
Unihokej /ID/ DZ
NIEMODLIN – 02.10.2018 – TUTAJ
—————————————————————
Unihokej /ID/ CH
NIEMODLIN – 02.10.2018 – TUTAJ
—————————————————————
Halowa Piłka Nożna /ID/ CH
NIEMODLIN – 12.10.2018 – TUTAJ


GMINA POPIELÓW 
Administrator gminny
PAWEŁ CHAMOT


GMINA DĄBROWA
Administrator gminny
BARTŁOMIEJ WALKÓW


GMINA KOMPRACHCICE
Administrator gminny
PIOTR SZCZUBIAŁ
—————————————————————
Gry i Zabawy /ID/ DZ
KOMPRACHCICE – 03.12.2018 – TUTAJ
—————————————————————
Gry i Zabawy /ID/ CH
KOMPRACHCICE – 03.12.2018 – TUTAJ


GMINA DOBRZEŃ WIELKI
Administrator gminny
DANUTA PASOŃ
————————————————————–
Halowa Piłka Nożna /ID/ DZ
DOBRZE WIELKI – 16.10.2018 – TUTAJ
————————————————————–
Halowa Piłka Nożna /ID/ CH
DOBRZE WIELKI – 16.10.2018 – TUTAJ
————————————————————–
Piłka Ręczna /IMS/ DZ
DOBRZEŃ WIELKI – 08.11.2018 – TUTAJ
————————————————————–
Piłka Ręczna /IMS/ CH
DOBRZEŃ WIELKI – 08.11.2018 – TUTAJ

 


 

 

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole