POWIAT BRZEG
Koordynator powiatowy 
Przemysław Kiełtyka


IGRZYSKA DZIECI


Indywidualne Biegi Przełajowe / DZ+CH
BRZEG –
30.09.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Sztafetowe Biegi Przełajowe / DZ + CH
BRZEG –
07.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej / DZ
BRZEG –
29.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej / CH
BRZEG –
29.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Szachy
BRZEG –
05.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Nożna / DZ
GRODKÓW –
05.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Nożna / CH
GRODKÓW –
05.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Dwa Ognie / DZ
LUBSZA –
19.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Dwa Ognie / CH
LUBSZA –
19.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton / DZ
JĘDRZEJÓW –
03.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton / CH
JĘDRZEJÓW –
03.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Halowa Piłka Nożna / DZ

LEWIN BRZESKI – 10.12.2022 – TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Halowa Piłka Nożna / CH
ŁOSIÓW –
10.12.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Gry i Zabawy / DZ
MĄKOSZYCE –
14.01.2023TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Gry i Zabawy / CH
MĄKOSZYCE –
14.01.2023TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka-Czwórki / DZ
MĄKOSZYCE –
21.01.2023TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka-Czwórki / CH
MĄKOSZYCE –
21.01.2023TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy / DZ + CH
ŁOSIÓW –
28.01.2023TUTAJ


IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ


Indywidualne Biegi Przełajowe / DZ+CH
BRZEG30.09.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Sztafetowe Biegi Przełajowe / DZ + CH
BRZEG –
07.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Halowa PIłka Nożna / DZ
GRODKÓW –
22.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Halowa PIłka Nożna / CH
GRODKÓW –
22.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej / DZ
BRZEG –
29.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Unihokej / CH
BRZEG –
29.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Szachy
BRZEG –
05.11.2022 – TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Badminton / CH
JĘDRZEJÓW –
03.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna / DZ
GRODKÓW –
05.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna / CH
BRZEG –
17.12.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 / DZ
BRZEG –
14.01.2023TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka 3×3 / CH
GRODKÓW –
13.01.2023TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy / DZ + CH
ŁOSIÓW –
28.01.2023TUTAJ


LICEALIADA


Indywidualne Biegi Przełajowe / DZ+CH
BRZEG –
30.09.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Sztafetowe Biegi Przełajowe / DZ + CH
BRZEG –
07.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Szachy
BRZEG –
19.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Nożna / DZ
BRZEG –
18.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Nożna / CH
BRZEG –
20.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Indywidualny
BRZEG –
28.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka / CH
BRZEG –
02.12.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka / CH
BRZEG –
15.12.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Halowa Piłka Nożna / DZ
BRZEG –
12.01.2023TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Halowa Piłka Nożna / CH
BRZEG –
18.01.2023TUTAJ


GMINA GRODKÓW
Koordynator gminny
Marek Błoch


GMINA OLSZANKA
Koordynator gminny 
Stanisław Smugorzewski




GMINA LUBSZA
Koordynator gminny
Adam Przybyła


IGRZYSKA DZIECI


Mini Piłka Ręczna / DZ
MĄKOSZYCE –
29.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mini Piłka Ręczna / CH
MĄKOSZYCE –
29.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Dwa Ognie / DZ
LUBSZA –
05.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Dwa Ognie / CH
LUBSZA –
05.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Halowa Piłka Nożna / DZ
MĄKOSZYCE –
26.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Halowa Piłka Nożna / CH
MĄKOSZYCE –
26.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy / DZ
LUBSZA –
03.12.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy / CH
LUBSZA –
03.12.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Gry i Zabawy / DZ
LUBSZA –
09.12.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Gry i Zabawy / CH
LUBSZA –
09.12.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka-Czwórki / DZ
MĄKOSZYCE –
13.01.2023TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Siatkówka-Czwórki / CH
MĄKOSZYCE –
13.01.2023TUTAJ


IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ


Halowa Piłka Nożna / DZ
MĄKOSZYCE –
15.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Halowa Piłka Nożna / CH
MĄKOSZYCE –
15.10.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna / DZ
MĄKOSZYCE –
19.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Piłka Ręczna / CH
MĄKOSZYCE –
19.11.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy / DZ
LUBSZA –
03.12.2022 – TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tenis Stołowy Drużynowy / DZ
LUBSZA –
03.12.2022TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka / DZ
LUBSZA –
20.01.2023TUTAJ
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Koszykówka / CH
LUBSZA –
20.01.2023TUTAJ

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole