Sztafetowe Biegi Przełajowe / DZ
NAMYSŁÓW – 10.10.2019 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ

Sztafetowe Biegi Przełajowe / CH
NAMYSŁÓW – 10.10.2019 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ


Szachy
OPOLE – 02.12.2019 – TUTAJ

Półfinał A
OPOLE – 04.11.2019 – TUTAJ

Półfinał B
OPOLE – 04.11.2019 – TUTAJ

Półfinał C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 25.11.2019 – TUTAJ

Półfinał D
PRUDNIK – 21.11.2019 – TUTAJ


Badminton Drużynowy / DZ
GŁUBCZYCE – 03.12.2019 – TUTAJ
Badminton Drużynowy / CH
GŁUBCZYCE – 03.12.2019 – TUTAJ
————————————————————
Siatkówka / DZ
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 25.02.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Półfinał A
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 22.01.2020 – TUTAJ
Półfinał B
OPOLE – 28.01.2020 – TUTAJ
Półfinał C
KLUCZBORK – 22.01.2020 – TUTAJ
Półfinał D
OLESNO – 22.01.2020 – TUTAJ
————————————————————-
Unihokej / DZ
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 22.01.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Unihokej / CH
NIEMODLIN – 27.01.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
————————————————————
Koszykówka  / CH
PRUDNIK – 28.02.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Pófinał A
PRUDNIK – 24.01.2020 – TUTAJ
Pófinał B
OPOLE – 24.01.2020 – TUTAJ
Pófinał C
PRUDNIK – 28.01.2020 – TUTAJ
Pófinał D
NYSA – 24.01.2020 – TUTAJ
————————————————————
Tenis Stołowy Indywidualny / DZ
Półfinał A
BRZEG – 27.01.2020 – TUTAJ
Półfinał B
PRASZKA – 28.01.2020 – TUTAJ
Półfinał C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 28.01.2020 – TUTAJ
Półfinał D
NYSA – 28.01.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
———————————————————–
Tenis Stołowy Indywidualny / CH
Półfinał A
BRZEG – 27.01.2020 – TUTAJ
Półfinał B
PRASZKA – 28.01.2020 – TUTAJ
Półfinał C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 28.01.2020 – TUTAJ
Półfinał D
NYSA – 28.01.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
———————————————————–
Halowa Piłka Nożna / DZ
Półfinał A
KLUCZBORK – 30.01.2020 – TUTAJ
Półfinał B
OPOLE – 07.02.2020 – TUTAJ
Półfinał C
BRZEG – 31.01.2020 – TUTAJ
Półfinał D
NYSA – 31.01.2020 – TUTAJ
————————————————————
Piłka Ręczna CH
Półfinał A
GRODKÓW – 03.02.2020 – TUTAJ
Półfinał B
OPOLE – 03.02.2020 – TUTAJ 
Półfinał C
BRZEG – 03/02.2020 – TUTAJ 
Półfinał D
STRZELCE OPOLSKIE – 03.02.2020 – TUTAJ
———————————————————— 
Halowa Piłka Nożna CH
OPOLE – 06.03.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Półfinał A
OPOLE – 06.02.2020 – TUTAJ
Półfinał B
BRZEG – 04.02.2020 – TUTAJ
Półfinał C
GŁUBCZYCE – 04.02.2020 – TUTAJ
Półfinał D
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 06.02.2020 – TUTAJ
———————————————————–
Piłka Ręczna DZ
Półfinał A
DOBRZEŃ- WIELKI – 06.02.2020 – TUTAJ
Półfinał B
NYSA – 07.02.2020 – TUTAJ
Półfinał C
DOBRZEŃ WIELKI – 06.02.2020 – TUTAJ
Półfinał D
GRODKÓW – 06.02.2020 – TUTAJ
———————————————————–
Koszykówka DZ
Półfinał A
NYSA – 06.03.2020 – TUTAJ
Półfinał B
BRZEG – 03.03.2020 – TUTAJ
Półfinał C
OPOLE – 04.03.2020 – TUTAJ
Półfinał D
GŁUCHOŁAZY – 04.03.2019 – TUTAJ
———————————————————–
Siatkówka CH
Półfinał A
Półfinał B
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 09.03.2020 – TUTAJ
Półfinał C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 10.03.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Półfinał D
————————————————————
Tenis Stołowy Indywidualny DZ
NYSA – 10.03.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
Tenis Stołowy Indywidualny CH
NYSA – 10.03.2020 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
 

 

 

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole