LICEALIADA – TERMINARZ
ROK SZKOLNY 2022/2023


Zawody powiatowe muszą się odbyć przed otwarciem okna zgłoszenia w SRS
do półfinałów/finałów


Aktualny terminarz > TETMINARZ CAŁROCZNY 425.11.2022 TUTAJ
UWAGA! Proszę sprawdzać, ponieważ terminarz będzie ciągle aktualizowany


KOORDYNATOR WOJEWÓDZKI – Bogusław Kurczak /577 398 636 / bhpbogdankurczak@o2.pl

  Półfinał Finał
Dyscyplina, Grupy, Organizator Data/Półfinał Data/Finał Organizator
1 Sztafetowe biegi przełajowe
Dziewczęta – 2003 i młodsze
6 x 1000 > dzikie karty
Opole-m/2/Olesno/1/Kluczbork/1/
Chłopcy – 2003 i młodsi
6 x 1200 > dzikie karty
Opole-m/2/Nysa/1/Kluczbork/1/
   Okno SRS
05.10.2022
10.10.2022
Finał
12.10.2022
 

Namysłów 

2  Unihokej
Chłopcy – 2003 i młodsi
Z powiatu mogą awansować 3 szkoły.
Szkołe może reprezentować tylko 
jedna drużyna
   Okno SRS
08.11.2022
12.11.2022
Finał
14.11.2022
 

Niemodlin 

3 Badminton drużynowy
Dziewczęta – 2003 i młodsze
Chłopcy – 2003 i młodsi
Z powiatu mogą awansować 3 szkoły.
Szkołe może reprezentować tylko 
jedna drużyna
   Okno SRS
09.12.2022
13.12.2022
Finał
15.12.2022
Głubczyce

 

4  Szachy
Dziewczęta/Chłopcy – 2003 i młodsi
A > NYSA
Brzeg/Prudnik/K-Koźle/Namysłów/ Opole-m II/Strzelce 
B > OPOLE-m
Opole-z/Olesno/Nysa II/Kluczbork        K-Koźle II
Okno SRS
18.11.2022
23.11.2022
Półfinał A
25.11.2022

Okno SRS
22.11.2022
26.11.2022
Półfinał B
28.11.2022
  Okno SRS
13.12.2022
17.12.2022
Finał
19.12.2022
 
 

GRUPA A

Tenis stołowy – indywidualny
Dziewczęta – 2003 i młodsze
Chłopcy – 2003 i młodsi
A > OPOLE-m
Opole-m/Brzeg
B > OLESNO
Kluczbork/Namysłów
C > KĘDZIERZYN-KOŹLE
Krapkowice/Strzelce
D > NYSA
Prudnik/Głubczyce 
 

Okno SRS
02.12.2022
06.12.2022
Pólfinały
08.12.2022

 

 

Okno SRS
28.01.2023
01.02.2023
Finał
03.02.2023 
Nysa 
6  Koszykówka
Chłopcy – 2003 i młodsi
A > PRUDNIK
Opole-m II/Opole-z/Nysa II
B > NYSA
Brzeg/Krapkowice/Strzelce II
C > OPOLE-m
Olesno/Kluczbork
D > STRZELCE
K-Koźle/Prudnik II
 Okno SRS
17.01.2023
21.01.2023
Półfinały
23.01.2023
Okno SRS
04.02.2023
08.02.2023
Finał
10.02.2023 
GRUPA A 
 7 Halowa piłka nożna
Chłopcy – 2003 i młodsi
A > NAMYSŁÓW
Olesno/Brzeg/Strzelce II
B > STRZELCE
Opole-m /K-Koźle II/Opole-z
C > GŁUBCZYCE
Nysa/Prudnik/Namysłow II
D > KĘDZIERZYN-KOŹLE
Kluczbork/Krapkowice/Głubczyce II
Okno SRS
02.02.2023
06.02.2023
Półfinały
08.02.2023
Okno SRS
31.01.2023
04.02.2023
Półfinał D
06.02.2023 
Okno SRS
03.03.2023
07.03.2023
Finał
09.03.2023  
 

GRUPA A  

8  Halowa piłka nożna
Dziewczęta – 2003 i młodsze
A > PRUDNIK
Olesno/Głubczyce II/Krapkowice
B > OPOLE-m
Kluczbork/Strzelce /Opole-z
C > GŁUBCZYCE
Brzeg II/Prudnik II/K-Koźle
D > BRZEG
Nysa/Opole II/Namysłów
Okno SRS
26.01.2023
30.01.2023
Półfinały
02.02.2023 
Okno SRS
08.03.2023
12.03.2023
  Finał
14.03.2023
 

GRUPA A 

9  Siatkówka
Dziewczęta – 2003 i młodsze
A > OPOLE-m
K-Koźle II/Brzeg/Kluczbork II
B > KLUCZBORK
Namysłów/Olesno/Opole II
C > KĘDZIERZYN-KOŹLE
Strzelce /Opole-z/Głubczyce II
D > GŁUBCZYCE
Prudnik/Krapkowice/Nysa
Okno SRS
28.02.2023
04.03.2023
Półfinały
06.03.2023 
Okno SRS
15.03.2023
19.03.2023
Finał
21.03.2023 
GRUPA A

  

 10 Siatkówka
Chłopcy – 2003 i młodsi
A > NYSA
Olesno/Krapkowice
B > KĘDZIERZYN-KOŹLE
Strzelce /Opole-z
C > NYSA II
Kluczbork /Opole-m/Brzeg
D > KĘDZIERZYN-KOŹLE II
Namysłów/Strzelce /Prudnik
Okno SRS
20.01.2023
25.01.2023
Półfinały
27.01.2023 
Okno SRS
17.03.2023
21.03.2023
Finał
23.03.2023   
GRUPA A 
 11 Piłka ręczna
Dziewczęta – 2003 i młodsze
A > BRZEG
Krapkowice/Kluczbork
B > NYSA
Opole-m II/ Strzelce 
C > OPOLE-m
Opole-z/Olesno/K-Koźle
D > NYSA II
Głubczyce/Brzeg II
Okno SRS
04.03.2023
08.03.2023 
Półfinały
10.03.2023
Okno SRS
24.03.2023
29.03.2023
Finał
31.03.2023 
GRUPA A

 

 

11 Piłka nożna
Dziewczęta > 2003 i młodsze
A > OPOLE-m
Opole -z/Olesno/Strzelce 
B > PRUDNIK
Kluczbork/Krapkowice/Głubczyce
C > BRZEG
Nysa/Namysłów II/Prudnik II
D > NAMYSŁÓW
Opole -m II/K-Koźle/Brzeg II
Okno SRS
16.03.2023
20.03.2023
Półfinały
22.03.2023 
 
Okno SRS
04.04.2023
09.04.2023
Finał
12.04.2023 
 
GRUPA A
12 Piłka nożna
Chłopcy – 2023 i młodsi
A > GŁUBCZYCE
Opole–m II/Brzeg/Olesno
B > OPOLE-m
Kluczbork/  Opole-z/Głubczyce II
C > NYSA
Krapkowice II/Prudnik/Namysłów
D > KRAPKOWICE
K-Koźle/Nysa II/Strzelce Op
Okno SRS
23.03.2023
27.03.2023
Półfinały
29.03.2023 
Okno SRS
 
06.04.2023
10.04.2023
Finał
12.04.2023

GRUPA A
 
13  Piłka ręczna
Chłopcy – 2003 i młodsi
A – OPOLE-m
K-Koźle/Olesno/Brzeg II
B – BRZEG
Nysa/Opole-m II/Strzelce 
Okno SRS
10.04.2023
14.04.2023
Pólfinały
16.03.2023
Okno SRS
06.04.2023
10.04.2023
Finał
12.04.2023
   
GRUPA A
14  Drużynowe biegi przełajowe
Dziewczęta – 2003 i młodsze
4 x 1000 m > dzikie karty
Opole-m/1/Olesno/1/Nysa/1/
Kluczbork/1/
Chłopcy > dzikie karty
4 x 1500 m > dzikie karty
Opole-m/2/Kluczbork/1/Nysa/1/
  Okno SRS
08.04.2023
12.04.2023
Finał
14.04.2023 
 

Turawa 

15  Tenis stołowy – drużynowy
Dziewczęta – 2003 i młodsze
Mistrzowie Powiatu > dzikie karty
Olesno/1/Nysa/1/K-Koźle/1/
Kluczbork/1/
Chłopcy – 2003 i młodsi
Mistrzowie Powiatu > dzikie karty
Opole-m/1/Nysa/1/K-Koźle/1/
  Okno SRS
07.04.2023
12.04.2023
Finał
14.04.2023 
 

Nysa 

16  Indywidualne biegi przełajowe
Dziewczęta – 2006 i młodsze
1000 m > dzikie karty
Olesno/2/Kluczbork/2/
Dziewczęta – 2003/2005
1000 m > dzikie karty
Brzeg/2/Olesno/1/Kluczbork/1/ 
Chłopcy – 2006 i młodsi
1500 m > dzikie karty
Opole-m/2/Krapkowice/1/Kluczbork/1/
Chłopcy – 2003/2005
1500 m > dzikie karty
Brzeg/2/K-Koźle/1/Opole-m/1/
 

   

Okno SRS
18.04.2023
22.04.2023
Finał
26.04.2023 
 

Dąbrowa 

17  Koszykówka
Dziewczęta – 2003 i młodsi
A > NYSA
Olesno/Kluczbork/Opole-z
B > STRZELCE
Prudnik/K-Koźle/Głubczyce
C > NYSA II
Brzeg II/Krapkowice
D > BRZEG
Opole-m/Strzelce II
Okno SRS
11.03.2023
15.03.2023
Półfinały
17.03.2023 
Okno SRS
22.04.2023
26.04.2023
Finał
28.04.2023 
 
 

GRUPA A 

18  Wędkarstwo spławikowe
Dziewczęta/Chłopcy – 2003 i młodsi
  Okno SRS
12.05.2023
18.05.2023
Finał
20.05.2023 
 
Opole 
 19 Lekkoatletyka
Dziewczęta – 2003 i młodsze
Chłopcy – 2003 i młodsi
Powiat może wystawić w każdej
konkurencji 3 zawodników/czki oraz
2 sztafety
  Okno SRS
30.05.2023
03.06.2023
Finał
05.06.2023
Opole

 

20  Koszykówka 3×3
Dziewczęta – 2006 i młodsze
A > NYSA
K-Koźle/Opole-m/Prudnik/Brzeg II Krapkowice/Głubczyce/
B > BRZEG
Olesno/Kluczbork/Nysa II/Opole II Opole-z/Strzelce /Namysłów/
Okno SRS
25.05.2023
29.05.2023
Półfinały
31.05.2023 
Okno SRS
07.06.2023
11.06.2023
Finał
13.06.2023     
GRUPA A

 

 21 Koszykówka 3×3
Chłopcy – 2006 i młodsi
A > PRUDNIK
Opole-m II/Nysa II/Strzelce/K-Koźle Głubczyce/Krapkowice
B > OPOLE-m
Kluczbork/Olesno/Prudnik II/Nysa Brzeg/Namysłów/Opole-z
Okno SRS
24.05.2023
28.04.2023
Półfinały
30.05.2023   
Okno SRS
08.06.2023
12.06.2023
Finał
14.06.2023 
GRUPA A

 

 22 Siatkówka plażowa
Dziewczęta – 2003 i młodsze
Mistrzowie powiatów + dzikie karty
K-Koźle/1/Opole-m/1/Krapkowice/1/
Nysa/1/
Chłopcy – 2003 i młodsi
Mistrzowie powiatów + dzikie karty
K-Koźle/1/Nysa/1/Strzelce/1/
  Okno SRS
26.05.2023
30.05.2023
Finał
01.06.2023  
 

Krapkowice 

         
         

 

          
         
Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole