TURNIEJE OGÓLNOPOLSKIETUTAJ


KOMUNIKAT 19/2018/19

Siatkówka/ Finał
DZIEWCZĘTA
KLUCZBORK – 03.04.2019
Hala Sportowa OSiR Kluczbork / ul. Mickiewicza 10
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
I LO Kluczbork / I LO K-Koźle
PLO II Opole /  ZS Olesno
OKNO SRS
29.03.2019 – 01.04.2019
Tel. Piotr Głodziński – 604 095 641

KOMUNIKAT 20/2018/19

Siatkówka/ Finał
CHŁOPCY
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 26.03.2019
Hala Sportowa MOSiR K-Koźle / ul. Mostowa
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
I LO K-Koźle / ZSiPO Nysa
ZSŻŚ K-Koźle / I LO Kluczbork
OKNO SRS
21.03.2019 – 24.03.2019
Tel. Zbigniew Urych – 604 932 043

KOMUNIKAT 21/2018/19

Piłka Ręczna/ Finał
DZIEWCZĘTA
OPOLE – 02.04.2019
Hala Sportowa STEGU ARENA Opole / ul. Oleska 70
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
ZSEk Opole / PLO I Opole
LO Grodków /  ZSiPO Nysa
OKNO SRS
28.03.2019 – 31.03.2019
Tel. Leszek Jaremkowski – 501 363 401

KOMUNIKAT 22/2018/19

Piłka Ręczna/ Finał
CHŁOPCY
OPOLE – 05.04.2019
Hala Sportowa STEGU ARENA Opole / ul. Oleska 70
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
ZSTiO Opole / ZSP Zawadzkie
LO Grodków /  I LO Brzeg
OKNO SRS
31.03.2019 – 03.04.2019
Tel. Leszek Jaremkowski – 501 363 401

KOMUNIKAT 23/2018/19

Piłka Nożna/ Półfinały
CHŁOPCY
GRUPA A
GRUPA B
OPOLE – 05.04.2019
ORLIK Opole / ul. Wandy Rutkiewicz 10
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
OPOLE-m/OPOLE-z
KLUCZBORK II/ NAMYSŁÓW
OKNO SRS
31.03.2019 – 03.04.2019
Tel. Leszek Jaremkowski – 501 363 401
GRUPA C
NYSA – 04.04.2019
ORLIK ZSiPO Nysa / ul. Rodziewiczówny 1
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
NYSA / BRZEG
KRAPKOWICE
OKNO SRS
30.03.2019 – 02.04.2019
Tel. Marek Dudek – 600 928 899
GRUPA D
OPOLE – 05.04.2019
ORLIK Opole / ul. Wandy Rutkiewicz 10
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
OPOLE-m/STRZELCE
NYSA II/ GŁUBCZYCE
OKNO SRS
31.03.2019 – 03.04.2019
Tel. Leszek Jaremkowski – 501 363 401

KOMUNIKAT 24/2018/19

Piłka Nożna/ Półfinały
DZIEWCZĘTA
GRUPA A
NYSA – 03.04.2019
ORLIK ZSiPO Nysa / ul. Rodziewiczówny 1
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
NYSA / GŁUBCZYCE
KRAPKOWICE / PRUDNIK
OKNO SRS
29.03.2019 – 01.04.2019
Tel. Bogdan Galla –  506 089 935
GRUPA B
OPOLE – 03.04.2019
ORLIK Opole / ul. Wandy Rutkiewicz 10
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
UCZESTNICY
OPOLE-m/OPOLE-z
KLUCZBORK II/ K-KOŹLE
OKNO SRS
29.03.2019 – 01.04.2019
Tel. Leszek Jaremkowski – 501 363 401
GRUPA C
GRUPA D


 

 

 


 

 

 

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole