Biegi Indywidualne Przełajowe / DZ
LASOCICE – 10.10.2018 – TUTAJ
Biegi Indywidualne Przełajowe / CH
LASOCICE – 10.10.2018 – TUTAJ


Drużynowe Biegi Przełajowe / DZ
SMOLARNIA – 17.10.2018 – TUTAJ
Drużynowe Biegi Przełajowe / CH
SMOLARNIA – 17.10.2018 – TUTAJ


Unihokej / DZ
NIEMODLIN – 13.11.2108 – TUTAJ
GRUPA A
NIEMODLIN – 06.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 06.11.2018 – TUTAJ


Unihokej / CH
NIEMODLIN – 14.11.2018 – TUTAJ
GRUPA A
NIEMODLIN – 07.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
KĘDZIERZYN-KOŹLE 07.11.2018 – TUTAJ


Halowa Piłka Nożna / DZ
WOŁCZYN – 05.12.2018 – TUTAJ
GRUPA A
KRAPKOWICE – 20.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
NYSA – 20.11.2018 – TUTAJ
GRUPA C
PRUDNIK – 20.11.2018 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 20.11.2018 – TUTAJ


Halowa Piłka Nożna / CH
ŚWIERCZÓW – 06.12.2018 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ

GRUPA A
GŁUBCZYCE – 21.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
SKARBIMIERZ – 21.11.2018 – TUTAJ
GRUPA C
ZDZIESZOWICE – 21.11.2018 – TUTAJ

GRUPA D
NAMYSŁÓW – 21.11.2018 – TUTAJ


Szachy
OPOLE – 12.12.2018 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
GRUPA A
STRZELCE OPOLSKIE – 26.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
OPOLE – 26.11.2018 – TUTAJ


Piłka Ręczna / DZ
KRAPKOWICE – 11.12.2018 – TUTAJ
PHOTOTUTAJ
GRUPA A
OTMUCHÓW – 27.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
GRODKÓW – 27.11.2018 – TUTAJ
GRUPA C
KRAPKOWICE – 27.11.2018 – TUTAJ
GRUPA D
GRODKÓW – 27.11.2018 – TUTAJ


Piłka Ręczna / CH
GRODKÓW – 12.12.2018 – TUTAJ
GRUPA A
GRODKÓW – 28.11.2018 – TUTAJ
GRUPA B
BRZEG- 28.11.2018 – TUTAJ
GRUPA C
POPIELÓW – 28.11.2018 – TUTAJ
GRUPA D
ZAWADZKIE – 28.11.2018 – TUTAJ


Tenis Stołowy Drużynowy /DZ
NYSA – 17.12.2018 – TUTAJ
Tenis Stołowy Drużynowy /CH
NYSA – 17.12.2018 – TUTAJ


Badminton Drużynowy /IMS/ DZ
GŁUBCZYCE – 10.01.2019 – TUTAJ
PHOTO – TUTAJ
Badminton Drużynowy /IMS/ CH
GŁUBCZYCE – 10.01.2019 – TUTAJ
PHOTO – TUTAJ


Koszykówka / DZ
BRZEG – 15.01.2019 – TUTAJ
GRUPA A
BRZEG – 08.01.2019 – TUTAJ
GRUPA B
PRUDNIK – 08.01.2019 – TUTAJ

GRUPA C
STRZELCE OPOLSKIE – 08.01.2019 – TUTAJ

GRUPA D
OPOLE – 09.01.2019 – TUTAJ


Koszykówka /CH
OTMUCHÓW – 17.01.2019 – TUTAJ
GRUPA A
OTMUCHÓW – 10.01.2019 – TUTAJ
GRUPA B
PRUDNIK – 10.01.2019 – TUTAJ
GRUPA C
WOŁCZYN – 10.01.2019 – TUTAJ
GRUPA D
OPOLE – 10.01.2019 – TUTAJ

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole