IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – TERMINARZ
ROK SZKOLNY 2018/2019
Zawody powiatowe muszą się odbyć przed otwarciem okna zgłoszenia w SRS
do półfinałów/finałów

L.P. Półfinał Finał
Dyscyplina, Grupy, Organizator Data/Półfinał Data/Finał Organizator
 1  Indywidualne biegi przełajowe
Rocznik 2005-2004-2003
Dziewczęta – 1500 m – dzikie karty
Nysa/4/Namysłów/2/Brzeg/2/
Strzelce/1/
Chłopcy – 2000 m – dzikie karty

Nysa/2/Krapkowice/2/Opole-z/2/
Opole-m/2/Olesno/1/
   Okno SRS
04.10.2018
08.10.2018
FINAŁ
10.10.2018
 

LASOCICE

 2  Drużynowe biegi przełajowe
Rocznik 2005-2003
Dziewczęta – 1600 m  
Chłopcy – 1600 m
 
  Okno SRS
12.10.2018
15.10.2018
FINAŁ
17.10.2018 
 

SMOLARNIA 

 3  Unihokej
Rocznik 2005-2003
Dziewczęta
A.NYSA/Nysa III/Głubczyce II/ Brzeg/
Krapkowice

(Hala Niemodlin)
B.NYSA II/Głubczyce/K-Koźle/
Opole-z/Opole-m

(Hala Cisowa) 
Okno SRS
01.11.2018
04.11.2018
PÓŁFINAŁY
06.11.2018 
Okno SRS
08.11.2018
11.11.2018
FINAŁ
13.11.2018 
 

NIEMODLIN 

 4  Unihokej
Rocznik 2005-2003
Chłopcy
A.NYSA/Nysa III/Głubczyce II/
Opole-z/ 
Olesno

(Hala Niemodlin)
B.NYSA II/Głubczyce/Opole-m/ Brzeg/
K-Koźle/Krapkowice
(Hala Cisowa)
Okno SRS
02.11.2018
05.11.2018
PÓŁFINAŁY
07.11.2018 
Okno SRS
09.11.2018
12.11.2018
FINAŁ
14.11.2018 
 

NIEMODLIN 

 5  Halowa piłka nożna
Rocznik 2005-2003
Dziewczęta
A.KRAPKOWICE/Opole-z/K-Koźle
Kluczbork

B.NYSA/Głubczyce/Opole-m II/ Namysłów
C.PRUDNIK/Strzelce/Olesno/
Nysa II
D.OPOLE-m/Brzeg/Prudnik II/   Krapkowice II
Okno SRS
15.11.2018
18.11.2018
PÓŁFINAŁY
20.11.2018 
 Okno SRS
30.11.2018
03.12.2018
FINAŁ
05.12.2018 
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A 
 6  Halowa piłka nożna
Rocznik 2005-2003
Chłopcy
A.OPOLE-m/Głubczyce/Olesno/ Prudnik
B.BRZEG/Krapkowice II/K-Koźle/   Opole-m II
C.KRAPKOWICE/Namysłów II/ Kluczbork/Brzeg II
D.NAMYSŁÓW/Strzelce/Opole-z/Nysa
Okno SRS
16.11.2018
19.11.2018
PÓŁFINAŁY
21.11.2018 
Okno SRS
01.12.2018
04.12.2018
FINAŁ
06.12.2018 
 ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
 7  Piłka ręczna
Rocznik 2005-2003
Dziewczęta
A.NYSA/Olesno/Krapkowice II
B.BRZEG/Strzelce/Kluczbork
C.KRAPKOWICE/Nysa II/Brzeg III
D.BRZEG II/Opole-m/Opole-z/
K-Koźle
Okno SRS
22.11.2018
25.11.2018
PÓŁFINAŁY
27.11.2018 
Okno SRS
05.12.2018
09.12.2018
FINAŁ
11.12.2018 
 ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
 8  Piłka ręczna
Rocznik 2005-2003
Chłopcy
A.BRZEG/Opole-z II/Opole-m 
B.BRZEG II/Strzelce II/K-Koźle/
C.OPOLE-z/Prudnik/Olesno/
D.STRZELCE/Kluczbork/
Brzeg III/
Krapkowice
Okno SRS
23.11.2018
26.11.2018
PÓŁFINAŁY
28.11.2018 
 Okno SRS
06.12.2018
10.12.2018
FINAŁ
12.12.2018
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
 
 9  Tenis stołowy – drużynowo
Rocznik 2005-2003

Mistrzowie Powiatów
Dziewczęta – dzikie karty
Opole-m/1/Kluczbork/1/Strzelce/1/
K-Koźle/1/
Chłopcy – dzikie karty
Krapkowice/1/Opole-m/1/ Kluczbork/1/Brzeg/1/
   Okno SRS
13.12.2018
16.12.2018
FINAŁ
18.12.2018 
 

 

NYSA   

 10  Szachy drużynowo
Rocznik 2005-2003
A.STRZELCE/Opole-m II/ Nysa/ Olesno/Opole-z/Prudnik
B.OPOLE-m/Strzelce II/Nysa II/
Opole-m III/Kluczbork/K-Koźle/ Brzeg
Okno SRS
21.11.2018
24.11.2018
PÓŁFINAŁY
26.11.2018 
Okno SRS
07.12.2018
10.12.2018
FINAŁ
12.12.2018 
 

OPOLE 

 11  Badminton drużynowo
Rocznik 2005-2003
Dziewczęta/Chłopcy
Z powiatu mogą
awansować 
3 szkoły
Szkołę może
reprezentować
tylko
1 drużyna!!!!
  
Okno SRS
05.01.2019
08.01.2019
FINAŁ
10.01.2019 
 

GŁUBCZYCE 

 12  Koszykówka
Rocznik 2005-2003
Dziewczęta
A.BRZEG/Opole-m II/Kluczbork
B.PRUDNIK/Strzelce II/K-Koźle/ Głubczyce
C.STRZELCE/Opole-z/Nysa/Prudnik II
D.OPOLE-m/Olesno/Brzeg II/ Krapkowice
Okno SRS
03.01.2019
06.01.2019
PÓŁFINAŁY
08.01.2019 
Okno SRS
10.01.2019
13.01.2019
FINAŁ
15.01.2019 
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
 
 13  Koszykówka
Rocznik 2005-2003
Chłopcy
A.NYSA/Krapkowice/Strzelce/
B.PRUDNIK/Opole-z/K-Koźle/
C.KLUCZBORK/Olesno/Opole-m II/ Nysa II
D.OPOLE-m/Brzeg/Kluczbork II/ Prudnik II
Okno SRS
05.01.2019
08.01.2019
PÓŁFINAŁY
10.01.2019 
Okno SRS
12.01.2019
15.01.2019
FINAŁ
17.01.2019
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
 
 14  Tenis stołowy – indywidualny
Rocznik 2005-2003
4 zawodników/czek z Powiatu
Dziewczęta – dzikie karty
Opole-m/2/Opole-z/1/Strzelce/1/
Chłopcy – dzikie karty
Krapkowice/2/Kluczbork/2/
Opole-m/1/
    Okno SRS
16.02.2019
19.02.2019
FINAŁ
21.02.2019
 

NYSA 

 15  Siatkówka
Rocznik 2005-2003
Dziewczęta
A.KLUCZBORK/Olesno II/ Brzeg
B.K-KOŹLE/Opole-m II/Kluczbork II/ Strzelce
C.OLESNO/Opole-z/K-Koźle II/ Prudnik
D.OPOLE-m/Namysłów/Głubczyce/ Nysa
Okno SRS
21.02.2019
25.02.2019
PÓŁFINAŁY
27.02.2019 
Okno SRS
01.03.2019
04.03.2019
FINAŁ
06.03.2019 
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
 
 16  Siatkówka
Rocznik 2005-2003
Chłopcy
A.NYSA/Olesno II/K-Koźle II/ Prudnik
B.K-KOŹLE/Strzelce/Głubczyce/
Nysa II 
C.KLUCZBORK/Namysłów/Opole-z/ Brzeg 
D.OLESNO/Kluczbork II/ Krapkowice/Opole-m
 Okno SRS
02.03.2019
05.03.2019
PÓŁFINAŁY
07.03.2019
Okno SRS
09.03.2019
12.03.2019
FINAŁ
14.03.2019 
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
 17  Sztafetowe biegi przełajowe
Rocznik 2005-2003
Dziewczęta – 8×800 m – dzikie karty
Olesno/1/Krapkowice/1/Brzeg/1/
Opole-m/1/
Chłopcy – 8×1200 m – dzikie karty

Namysłów/2/Nysa/1/Brzeg/1/
  Okno SRS
23.03.2019
26.03.2019
FINAŁ
28.03.2019  
 

NAMYSŁÓW

 18  Piłka nożna
Rocznik 2005-2003
Chłopcy
A.OLESNO/Opole-m II/Strzelce/ Namysłów
B.OPOLE-m/K-Koźle II/Nysa/ Krapkowice
C.K-KOŹLE/Kluczbork II/ Prudnik/ Głubczyce
D.KLUCZBORK/Brzeg/Opole-z/
Olesno II
Okno SRS
05.04.2019
08.04.2019
PÓŁFINAŁY
10.04.2019 
Okno SRS
12.04.2019
15.04.2019
FINAŁ
17.04.2019 
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
 19  Piłka nożna
Rocznik 2005-2003
Dziewczęta
A.NYSA/Brzeg II/Opole-z/Opole-m
B.PRUDNIK/Strzelce/K-Koźle/ Namysłów
C.BRZEG/Głubczyce/Prudnik III/ Kluczbork
D.PRUDNIK II/Krapkowice/
Nysa II/ Olesno
Okno SRS
12.05.2019
15.05.2019
PÓŁFINAŁY
16.05.2019  
Okno SRS
18.05.2019
21.05.2019
FINAŁ
23.05.2019
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
  
 20  Pływanie – sztafety
Rocznik 2005-2003
Dziewczęta/Chłopcy
  Okno SRS
FINAŁ
MAJ  
K-KOŹLE
 21 Wędkarstwo spławikowe
Rocznik 2005-2003
Dziewczęta/Chłopcy
  Okno SRS
13.05.2019 
16.05.2019 
FINAŁ

18.05.2019
OPOLE  
 22   Szkolna drużynowa liga lekkoatletyczna
Rocznik 2005-2003
Dziewczęta/Chłopcy
  Okno SRS
23.05.2019
26.05.2019
FINAŁ
28.05.2019  
K-KOŹLE 

 

 23  Lekkoatletyka – indywidualnie
Rocznik 2005-2003
Dziewczęta – dzikie karty
Nysa/10/K-Koźle/7/Opole-m/7/
Opole-z/5/Krapkowice/2/Namysłów/2/
Kluczbork/1/Strzelce/1/Olesno/1/
Chłopcy – dzikie karty
Opole-m/10/K-Koźle/8/Namysłów/6/
Nysa/3/Opole-/3/Olesno/3/Kluczbork/2/
Strzelce/2/Brzeg/2/ 
  Okno SRS
30.05.2019
02.06.2019
FINAŁ
04.06.2019

OPOLE
 
   Tenis ziemny
Rocznik 2005-2003
Dziewczęta/Chłopcy
   Okno SRS
FINAŁ
CZERWIEC 
KLUCZBORK 
   Siatkówka plażowa
Rocznik 2005-2003
Dziewczęta/Chłopcy

Mistrzowie powiatów
  Okno SRS
FINAŁ
CZERWIEC 
KRAPKOWICE 
Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole