IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – TERMINARZ
ROK SZKOLNY 2017/2018
Zawody powiatowe muszą się odbyć przed otwarciem okna zgłoszenia w SRS
do półfinałów/finałów

L.P. Półfinał Finał
Dyscyplina, Grupy, Organizator Data/Półfinał Data/Finał Organizator
 1 Indywidualne biegi przełajowe
Rocznik 2004-2003-2002
Dziewczęta – 1500 m – dzikie karty
Nysa/4/Strzelce/2/Opole-m/1/Brzeg/1/
Krapkowice/1/
Chłopcy – 2000 m – dzikie karty
Olesno/3/Nysa/3/Opole-z/1/Brzeg/1/
Krapkowice/1/
  Okno SRS
28.09.2017
02.10.2017
FINAŁ
04.10.2017
 LASOCICE
 2 Sztafetowe biegi przełajowe
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta – 8×800 m – dzikie karty
Brzeg/1/K-Koźle/1/Krapkowice/1/Nysa/1/
Chłopcy – 8×1200 m – dzikie karty
Nysa/2/Olesno/1/Namysłów/1/
  Okno SRS
07.10.2017
10.10.2017
FINAŁ
12.10.2017 
NAMYSŁÓW 
 3 Unihokej
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta
A.NYSA,K-Koźle,Nysa III,,Brzeg,Głubczyce
B.NYSA II,Głubczyce II,Olesno, Opole-m, Opole-z
Okno SRS
01.11.2017
05.11.2017
PÓŁFINAŁ A
07.11.2017
Okno SRS
02.11.2017
06.11.2017
PÓŁFINAŁ B
08.11.2017
Okno SRS
24.11.2017
28.11.2017
FINAŁ
30.11.2017
NIEMODLIN
 4 Unihokej
Rocznik 2004-2002
Chłopcy
A.NYSA,K-Koźle II,Nysa III,Opole-m II,Brzeg,Opole-z
B.K-KOŹLE,Nysa II,Opole-m,Olesno,Głubczyce,Krapkowice
Okno SRS
03.11.2017
07.11.2017
PÓŁFINAŁ A
09.11.2017
Okno SRS
04.11.2017
08.11.2017
PÓŁFINAŁ B
10.11.2017
Okno SRS
11.11.2017
15.11.2017
FINAŁ
17.11.2017 
NIEMODLIN
 5 Halowa piłka nożna
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta
A.NYSA,Strzelce,Namysłów,Brzeg II
B.OPOLE-z,Opole-m,Olesno,Kluczbork II
C.KLUCZBORK,Głubczyce,Prudnik,Opole-z II
D.BRZEG,K-Koźle,Krapkowice,Nysa II
Okno SRS
08.11.2017
12.11.2017
PÓŁFINAŁY
14.11.2017
 Okno SRS
23.11.2017
27.11.2017
FINAŁ
29.11.2017
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
 6 Halowa piłka nożna
Rocznik 2004-2002
Chłopcy
A.NYSA,Brzeg,K-Koźle,Olesno II
B.KLUCZBORK,Opole-z,Głubczyce, Namysłów II
C.OLESNO,Strzelce,Opole-m,Nysa II
D.NAMYSŁÓW,Krapkowice,Prudnik, Kluczbork II
Okno SRS
16.11.2017
21.11.2017
PÓŁFINAŁY
23.11.2017
Okno SRS
24.11.2017
28.11.2017
FINAŁ
30.11.2017 
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
 7 Piłka ręczna
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta
A.BRZEG,Nysa II,Kluczbork
B.NYSA,Opole-m,Krapkowice II
C.KRAPKOWICE,Opole-z,Strzelce,Prudnik
D.OPOLE-z,Olesno,K-Koźle,Brzeg II
 Okno SRS
16.11.2017
20.11.2017
PÓŁFINAŁY
22.11.2017
 Okno SRS
29.11.2017
03.12.2017
FINAŁ
05.12.2017
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
 8 Piłka ręczna
Rocznik 2004-2002
Chłopcy
A.BRZEG,K-Koźle,Prudnik
B.BRZEG II,Kluczbork,Nysa,Opole-m III
C.OPOLE-m,Olesno,Opole-z
D.OPOLE-m II,Strzelce,Krapkowice,Brzeg III
Okno SRS
22.11.2017
26.11.2017
PÓŁFINAŁY
28.11.2017
Okno SRS
30.11.2017
04.12.2017
FINAŁ
06.12.2017 
 ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
 9 Badminton drużynowo
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta/Chłopcy
Z powiatu mogą
awansować
3 szkoły
Szkołę może
reprezentować
tylko
1 drużyna!!!!
 
Okno SRS
01.12.2017
05.12.2017
FINAŁ
07.12.2017 
GŁUBCZYCE
 10 Szachy drużynowo
Rocznik 2004-2002
A.OPOLE-m,Kluczbork II,K-Koźle,Strzelce,
Nysa,Prudnik,Olesno
B.OPOLE-m II,Prudnik II, Kluczbork, Krapkowice,Opole-z,Brzeg
Okno SRS
23.11.2017
27.11.2017
PÓŁFINAŁ A
29.11.2017
Okno SRS
24.11.2017
28.11.2017
PÓŁFINAŁ B
30.11.2017

Okno SRS
31.11.2017
04.12.2017
FINAŁ
06.12.2017
 OPOLE
 11 Koszykówka
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta
A.BRZEG,Nysa II,Olesno
B.NYSA,Brzeg II,Opole-m,Głubczyce
C.STRZELCE,K-Koźle,Krapkowice,Prudnik II
D.PRUDNIK,Kluczbork,Opole-z,Strzelce II
Okno SRS
01.02.2018
05.02.2018
PÓŁFINAŁY
07.02.2018
Okno SRS
08.02.2018
12.02.2018
FINAŁ
14.02.2018 
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
 12 Koszykówka
Rocznik 2004-2002
Chłopcy
A.PRUDNIK,K-Koźle,Olesno
B.STRZELCE,Opole-m,Krapkowice,Opole-z II
C.OPOLE-z,Kluczbork,Prudnik II,Strzelce III
D.STRZELCE II,Brzeg,Nysa,Głubczyce
Okno SRS
02.02.2018
06.02.2018
PÓŁFINAŁY
08.02.2018
Okno SRS
09.02.2018
13.02.2018
FINAŁ
15.02.2018
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
 13 Tenis stołowy – indywidualny
Rocznik 2004-2002
4 zawodników/czek z Powiatu
Dziewczęta – dzikie karty
Opole-m/2/Strzelce/1/Kluczbork/1/
Chłopcy – dzikie karty
Olesno/3/Opole-m/1/
   Okno SRS
06.02.2018
10.02.2018
FINAŁ
12.02.2018
GORZÓW
ŚLĄSKI 
 14 Tenis stołowy – drużynowo
Rocznik 2004-2002

Mistrzowie Powiatów
Dziewczęta – dzikie karty
Opole-m/1/Opole-z/1/K-Koźle/1/Olesno/1/
Chłopcy – dzikie karty
Opole-m/1/Kluczbork/1/Olesno/1/K-Koźle/1/
   Okno SRS
08.03.2018
12.03.2018
FINAŁ
14.03.2018 
NIEMODLIN 
 15 Siatkówka
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta
A.K-KOŹLE,Opole-z,Prudnik,Opole-m II
B.KLUCZBORK,Nysa,Namysłów,Głubczyce
C.OPOLE-m,Olesno II,Kluczbork II,Brzeg
D.OLESNO,Krapkowice,K-Koźle II,Strzelce
Okno SRS
01.03.2018
05.03.2018
PÓŁFINAŁY
07.03.2018
Okno SRS
08.03.2018
12.03.2018
FINAŁ
14.03.2018
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A
 16 Siatkówka
Rocznik 2004-2002
Chłopcy
A.NYSA,K-Koźle II,Krapkowice,Opole-m
B.K-KOŹLE,Opole-z,Strzelce,Prudnik
C.NYSA II,Olesno,Głubczyce,Namysłów II
D.NAMYSŁÓW,Kluczbork,Nysa III,Brzeg
Okno SRS
09.03.2018
13.03.2018
PÓŁFINAŁY
15.03.2018
Okno SRS
15.03.2018
19.03.2018
FINAŁ
21.03.2018
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A

 17 Piłka nożna
Rocznik 2004-2002
Chłopcy
A.OLESNO,Namysłów,Brzeg,Strzelce
B.K-KOŹLE,Olesno II,Prudnik,Głubczyce II
C.GŁUBCZYCE,Nysa II,Opole-m,Krapkowice
D.NYSA,Kluczbork,K-Koźle II,Opole-z
Okno SRS
12.04.2018
16.04.2018
PÓŁFINAŁY
18.04.2018
Okno SRS
19.04.2018
23.04.2018
FINAŁ
25.04.2018 
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A

 18 Piłka nożna
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta
A.BRZEG,Strzelce,Namysłów,K-Koźle II
B.K-KOŹLE,Opole-m,Prudnik II,Nysa II
C.NYSA,Krapkowice,Opole-z,Olesno
D.PRUDNIK,Kluczbork,Głubczyce,Brzeg II
 Okno SRS
08.05.2018
12.05.2018
PÓŁFINAŁY
14.05.2018
Okno SRS
16.05.2018
20.05.2018
FINAŁ
22.05.2018
ZWYCIĘZCA
GRUPY
A

 19 Pływanie – sztafety
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta/Chłopcy
 ? K-KOŹLE 
 20 Wędkarstwo spławikowe
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta/Chłopcy
  Okno SRS
12.05.2018
17.05.2018
FINAŁ
19.05.2018
OPOLE 
 21 Szkolna drużynowa liga lekkoatletyczna
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta/Chłopcy
  Okno SRS
23.05.2018
27.05.2018
FINAŁ
29.05.2018 
K-KOŹLE
 22 Lekkoatletyka – indywidualnie
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta – dzikie karty
Nysa/6/Opole-m/5/Opole-z/5/Strzelce/4/
K-Koźle/4/Brzeg/3/Olesno/2/Namysłów/2/
Krapkowice/1/Głubczyce/1/
Chłopcy – dzikie karty
Namysłów/12/K-Koźle/9/Opole-m/5/Nysa/5/
Olesno/4/Opole-z/2/Brzeg/1/Kluczbork/1/
  Okno SRS
01.06.2018
05.06.2018
FINAŁ
07.06.2018 
 OPOLE
         
         
         
Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole