KOMUNIKAT 3/2019/20

Halowa Piłka Nożna
DZIEWCZĘTA
GRUPA A
BRZEG – 14.11.2019
Hala sportowa Brzeg / ul. Oławska 2
weryfikacja – 9,00 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
BRZEG / K-KOŹLE
GŁUBCZYCE / NAMYSŁÓW II
OKNO SRS
08.11.2019 – 12.11.2019
Tel. Anita Golda – 77 404 58 40
GRUPA B
PRUDNIK – 14.11.2019
Hala sportowa OSiR / ul. Łucznicza 1
weryfikacja – 9,00 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
PRUDNIK / STRZELCE
OPOLE-m / KLUCZBORK II
OKNO SRS
08.11.2019 – 12.11.2019
Tel. Wojciech Szukalski – 509 669 414
GRUPA C
WOŁCZYN – 14.11.2019
Hala sportowa ZS / ul. Sienkiewicza 4a
weryfikacja – 9,00 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
KLUCZBORK / NYSA
OPOLE-z / PRUDNIK II
OKNO SRS
08.11.2019 – 12.11.2019
Tel. Grzegorz Zator  – 503 179 128
GRUPA D
NAMYSŁÓW – 14.11.2019
Hala sportowa LO / ul. Mickiewicza 12
weryfikacja – 9,00 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
NAMYSŁÓW / KRAPKOWICE
OLESNO / BRZEG II
OKNO SRS
08.11.2019 – 12.11.2019
Tel. Jarosław Urbański – 609 463 907

KOMUNIKAT 4/2019/20

Halowa Piłka Nożna
CHŁOPCY
GRUPA A
OPOLE – 15.11.2019
Hala sportowa STEGU Arena / ul. Oleska 70
weryfikacja – 10,30 – 10,45 / rozpoczęcie – 11,00
OPOLE-m / GŁUBCZYCE
NYSA / KLUCZBORK II
OKNO SRS
09.11.2019 – 13.11.2019
Tel. Aleksandra Kyzioł – 602 478 719
GRUPA B
NAMYSŁÓW – 15.11.2019
Hala sportowa LO / ul. Mickiewicza 12
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
NAMYSŁÓW / KRAPKOWICE
STRZELCE / K-KOŹLE II
OKNO SRS
09.11.2019 – 13.11.2019
Tel. Jarosław Urbański – 609 463 907
GRUPA C
KĘDZIERZYN-KOŹLE – 15.11.2019
Hala sportowa LO / ul. Mickiewicza 12
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
K-KOŹLE / BRZEG
PRUDNIK / NAMYSŁÓW II
OKNO SRS
09.11.2019 – 13.11.2019
Tel. Krzysztof Hańcza – 660 866 199
GRUPA D
KLUCZBORK – 15.11.2019
Hala sportowa CAMPUS / ul. Sportowa 7
weryfikacja – 9,30 – 9,45 / rozpoczęcie – 10,00
KLUCZBORK / OLESNO
OPOLE-z / OPOLE-m II
OKNO SRS
09.11.2019 – 13.11.2019
Tel. Zbigniew Stachowski – 697 409 283

 

 

 

 



 

 

Copyright © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron Opole